Esin Çepni Futbolcu Sevgilisini Paylaştı! Esin Çepni'nin Sevgilisi Kim? Zafer Görgen Kimdir?

Bilal Hancı’nın ihanet videosuyla gündeme gelen Esin Çepni yeni bir aşk yaşamaya başladı. Bilal Hancı’dan resmi olarak boşandığını açıklayan Çepni, futbolcu Zafer Görgen’le çektirdiği samimi fotoğrafları paylaşarak aşkını ilan etti. Esin Çepni’nin yeni sevgilisi Zafer Görgen kimdir? İşte detayları...

Bilal Hancı, Kafalar grubunun üyelerinden fenomen ve şarkıcıdır. Geçen yıl boşanma kararı alan ancak sonra eşi Esin Çepni ile barışan ünlü çift, ihanet iddialarıyla yeniden gündeme gelmişti. Esin Çepni, eşinin ihanet videosunu ağlayarak paylaşmıştı. Esin Çepni, Bilal Hancı’dan resmi olarak boşandıktan sonra yeni bir aşk buldu. Çepni, Çaykur Rizespor’un kalecisi Zafer Görgen’le birlikte olmaya başladı.

Zafer Görgen Kimdir?

Zafer Görgen, Çaykur Rizespor’un kalecisi olarak oynuyor. 21 Haziran 2000’de Muğla’da doğan Zafer Görgen, 31 Ocak 2019’da Çaykur Rizespor ile 4,5 yıllık profesyonel anlaşma yaparak kariyerinde önemli bir adım attı. İlk profesyonel maçını 9 Kasım 2019’da yaptı ve Süper Lig’de Antalyaspor’u 1-0 mağlup ettiler.

Zafer Görgen, genç olmasına rağmen kariyerinde başarılı bir performans sergiliyor. Zafer Görgen’in, Esin Çepni ile yaşadığı aşk merak edilirken, sosyal medya paylaşımlarıyla çiftin samimi anları takipçilerinin ilgisini çekiyor.

Bilal Hancı'nın İhanetini Eski Eşi Nasıl Paylaşmıştı?

Esin Çepni, eşinin kendisini aldattığını duyurdu ve aldatma anlarının videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşım kısa sürede sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Bilal Hancı’nın boşanmak üzere olduğu eşi Esin Çepni’yi genç bir kadınla gece kulübünde ihanete uğrattığı görüntüler yayınlandı.

Esin Çepni, eşinin ihanet videosunu ağlayarak ifşa etti. Sosyal medya hesabından “Kafam yanmış gibi” diyerek eşi Bilal Hancı’nın başka bir kadınla öpüştüğü görüntüleri paylaşan Çepni, gözyaşlarına hakim olamadı.

14 Ara 2023 - 14:19 - Magazin