Hepsiburada'dan İphone 15 İçin Büyük İndirim! Hepsiburada İphone Değiş Tokuş Kampanyası Nedir?

Hepsiburada, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro için yeni bir kampanya başlattı. Eski telefonlarını yeni iPhone’larla takas etmek isteyenler, eski telefonlarının değerine ek olarak 3 bin 500 TL daha indirim alabiliyor.

Eski telefonlarını yeni iPhone’larla takas etmek isteyenler, eski telefonlarının değerine ilave olarak 3 bin 500 TL indirim kazanabiliyor. iPhone 15 ve iPhone 15 Pro, Apple’ın en yeni ve en gelişmiş akıllı telefonlarıdır. Hepsiburada, bu modelleri seçen kullanıcılara özel fırsatlar, hızlı kargo, güvenli alışveriş ve kolay geri gönderme imkanları sağlıyor.

Hepsiburada İphone 15'e 3 Bin 500 TL İndirim Uyguluyor

Hepsiburada, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro için yeni bir kampanya başlattı. Eski telefonlarını yeni iPhone’larla takas etmek isteyenler, eski telefonlarının değerine ilave olarak 3 bin 500 TL indirim kazanabiliyor.

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro, Apple’ın en yeni ve en gelişmiş akıllı telefonlarıdır. Hepsiburada, bu modelleri seçen kullanıcılara özel fırsatlar, hızlı kargo, güvenli alışveriş ve kolay geri gönderme imkanları sağlıyor. Bunun yanı sıra, Hepsiburada’nın takas kampanyası sayesinde, iPhone 15 serisi haricinde iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone SE ve diğer iPhone modelleri de cazip fiyatlarla alınabiliyor.

Hepsiburada İphone Değiş Tokuş Kampanyası Nedir? Nasıl Faydalanılır? 

Hepsiburada, iPhone 15 serisi almak isteyenlere web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla sipariş olanağı sunuyor.

Değiş Tokuş kampanyası ile Hepsiburada satıcılı ürünleri indirimli fiyata alabilirsiniz. Kampanya kapsamında Nakit veya Hemen Al Sonra Öde seçenekleri ile başvuranlara ek ödeme desteği de veriliyor.

Kampanyadan faydalanmak için, Hepsiburada’dan alacağınız ürünün sayfasındaki Eskiyi Yenile bölümündeki Faydalan düğmesine basmanız yeterli.

15 Ara 2023 - 11:17 - Gündem