Böbrek Hastası Kocasını Bırakıp Sevgilisine Kaçtı! Herkesi Şaşırtan Yasak Aşk!

Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme geldi. Böbrek hastalığı olan eşini diyalizde terk edip sevgilisiyle kaçan Sevim Hanım, Esra Erol’a başvurarak boşanma talebinde bulundu. Sevim Hanım, Emrah Bey ile aşk yaşadığını ve kocasını aldatmamak için “Aşkım” diyerek ona iyi davrandığını da programa katılanlara söyledi.

Esra Erol, “Bu konu çok ilginç, sizi çok şaşırtacak.” diyerek stüdyodaki Sevim Hanım’a programda olma sebebini sordu. Sevim Hanım, 25 yaşında ve eşi Ali Gündüz’le boşanmak istediğini söyledi. Sevim Hanım’ın yaptığı açıklamalar hem stüdyodakileri hem de ekran karşısındakileri hayrete düşürdü.

Esra Erol Sevim Gündüz Kimdir?

Esra Erol “Ekip arkadaşlarım size ‘Eşinizden neden ayrılmak istiyorsunuz?’ diye sordular, ne dediniz?” diye sordu. Sevim Hanım şöyle cevap verdi:

“Ben ‘Emrah Yaşlı’ya aşığım, onunla evlenmek için eşimle boşanmak istiyorum’ dedim.”

Henüz açılmış bir boşanma davası olmadığını söyleyen 25 yaşındaki kadın, sevgilisi Emrah Yaşlı ile internetten tanıştığını belirtti. Sevim Hanım, şu anda Bursa’da oturduğunu ve eşi Ali Bey’in durumdan haberdar olduğunu ve boşanmaya razı olmadığını ifade etti:

“Emrah’la kaçtım, dedim. O da biliyor. ‘Boşa beni, Emrah Yaşlı’ya aşığım’ dedim. Boşanmam, dedi.”

Esra Erol bunun üzerine şunları söyledi:

“Ben ekip arkadaşlarıma danıştım. Normalde Ali Bey’in burada olması gerekir. Bildiğimiz senaryo bu! Ali buraya gelir, ‘Karım nerede?’ der, biz Sevim’i ararız. ‘Neredesin, kiminle gittin?’ deriz, çoğunlukla ‘Bana karışmayın!’ cevabını alırız, sonra da gerçekler anlaşılır. Ama sen kendi isteğinle buraya geliyorsun."

Esra Erol Sevim Hanım Olayı Nedir?

Sevim Hanım, eşiyle 5 yıldır evli olduğunu ve ilişkilerinin eskidiğini söyledi. 25 yaşındaki kadın, Esra Erol’un “Nerede koptunuz?” sorusuna şöyle cevap verdi:

“Eşim böbrek rahatsızlığı çekiyor. Çocuğumuz da yok. Ben de anne olmayı çok istiyorum. Ona da dedim. ‘Tedavi olalım, çocuğumuz olsun’ dedim. Ama tedaviye yanaşmadı.”

Ali Bey, Sevim Hanım’ın sözlerinin ardından canlı yayına katıldı ve eşinin 27 Kasım 2023 tarihinde evi terk ettiğini anlattı. “Ben diyalize girmiştim. Bana telefon etti, alışveriş yapacağını söyledi. Saat 12.00 civarında diyalize gittim, 12.30’da makineye girdim. Saat 13.30 gibi meraklandım, telefon açtım. Bu normalde alışverişe çıkmazdı.” diyen Ali Gündüz, bir şeylerin ters gittiğini hissettiğini belirtti.

Eşinin sürekli internet başında olduğunu söyleyen Gündüz, şunları dile getirdi:

“2-3 aydır hep internetle meşgul. ‘Benim ağabeylerim, ablalarım var, onlarla muhabbet ediyorum’ diyordu. Hastaneden döndüğümde karımı evde bulamadım. Eve geldiğimde bir not bırakmıştı.”

Esra Erol, Ali Bey’in eşi için polise kayıp ihbarında bulunduğunu belirterek “Emrah adını size hiç duyurdu mu?” diye sordu. Ali Bey, “Hayır, yalan konuşuyor!” dedi. Evliliklerinde birçok problem yaşadıklarını anlatan Sevim Hanım “Temizlik yapmadığım için kaynanam beni boğmaya kalktı” dedi.

Sevim Hanım’ın TikTok’ta çok vakit geçirdiği ortaya çıktı. Sevim Hanım, yengesinin iddialarına karşılık olarak “Kocama ‘Aşkım’ diyerek onu kandırdım, kaçtığım anlaşılmasın diye.” dedi. Ayrıca Sevim Hanım’ın Emrah Bey’le kaçarken komşuları tarafından görüldüğü de anlaşıldı.

Ali Bey’e programın devamında yeniden söz hakkı verildi. Yaşadıklarına çok üzülen Ali Bey, “Sürekli bana karşı çıkıyordu. Ben şimdi yüzde 90 engelli diyaliz hastasıyım” diyerek durumunu anlattı.

Esra Erol Son Sözü Söyledi

Esra Erol şöyle dedi:

"Allah acil şifalar versin. Bu zorlu dönemde böyle bir şeyle karşılaşmanız, gerçekten çok ayıp! Hasta bir insanı bu kadar kahredeceği, sıkıntıya sokacağı, psikolojik olarak yıpratacağı bir duruma düşürmek hiç kimseye yakışmaz."

15 Ara 2023 - 15:42 - Kadın