OnlyFans Fenomeni Merve Taşkın Olay Olacak Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! "Kara Para Aklamıyorum" Dedi

OnlyFans ünlüsü Merve Taşkın kara para aklama iddiasıyla yakalanan ve cezaevine gönderilen fenomenlere ima da bulunarak “Kara para aklamıyorum” yazısıyla çırılçıplak fotoğrafını kendi sosyal medya hesabında yayınladı.

100 bin dolar kazandığım halde yetmiyor hedefim 1 milyon dolar’ diyerek gündeme bomba gibi düşen ve Türkiye’yi bırakan Merve Taşkın kara para aklama suçlamalarıyla konuşuluyordu. Taşkın yaptığı açıklamayla herkesi hayrete düşürdü ve çıplak fotoğrafını yayınladı.

Merve Taşkın Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

Sosyal medya fenomenleri peş peşe gözaltına alınıp mallarına el koyulduğu sırada “100 bin dolar kazanıyorum ama yetmiyor hedefim 1 milyon dolar” diyerek gündeme gelen OnlyFans ünlüsü Merve Taşkın, “Kara para aklamıyorum sadece Türk erkekler vücuduma bayılıyor” yazısıyla çırılçıplak fotoğrafını yayınladı.

OnlyFans fenomeni Merve Taşkın müstehcen poz verdiği için yargılandı ama suçsuz bulundu. Bir süre sonra Türkiye’yi bırakıp yurt dışına gitti. OnlyFans’ten ayda 100 bin dolar kazandığını ama yetmediğini, 1 milyon dolarlık bir hedefi olduğunu açıklayarak gündeme geldi.

Merve Taşkın Bali’ye taşındıktan sonra “Kaçtı” dedikoduları çıktı.“Türkiye’de yaşadığım mahkeme süreçleri ve Türkiye’nin bana müstehcenlik suçlaması yapması beni çok yordu, ülkemi terk etmek zorunda kaldım. Bu zor zamanlarda bana destek olan herkese tekrar teşekkür ediyorum” diyen Taşkın, kaçmadığını söyledi.

Merve Taşkın Kimdir?

Merve Taşkın, 21 Ocak 1998 yılında İstanbul’da doğdu. 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni paylaşımları ve sözleriyle ilgi çekiyor. Twitter’da sık sık gündem olan Merve Taşkın, birkaç yıl önce yaptığı bir paylaşımla tanındı. Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, sosyal medyada müstehcenlik yaptığı gerekçesiyle açılan davada beraat etti.

İstanbul 55. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmanın ikinci celsesine, tutuksuz sanık Merve Taşkın avukatları Feyza Altun ve Emrah Karatay ile birlikte geldi. Sanık Merve Taşkın, kendisine söz hakkı verilince beraatini istedi ve mahkeme, “Müstehcenlik” suçlamasıyla dava açılmasına rağmen atılı suçun unsurları bulunmadığı için Merve Taşkın’ın beraatine hükmetti. Merve Taşkın, Bali’den attığı fotoğraflara şu notu düştü:

“Türkiye’de yaşadığım mahkeme süreçleri ve bana müstehcen biri olduğum yönünde baskı yapanlar yüzünden ülkemi terk etmek zorunda kaldım. Bu zor zamanlarda bana destek olan herkese tekrar teşekkür ediyorum.”

Merve Taşkın, Bali’ye yerleşerek yeni bir yaşama başladığını ve mutlu olduğunu söyledi. Merve Taşkın, Onlyfans’tan kazandığı parayla Bali’de pahalı bir villa tuttuğunu ve hayal ettiği yaşamı yaşadığını anlattı. Merve Taşkın, Bali’de de sosyal medyada paylaşımlarına devam edeceğini ve hayranlarına sürprizler hazırlayacağını duyurdu.

15 Ara 2023 - 16:09 - Gündem