Gelin Evi Zeynep Yılmaz Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (18 Aralık 2023)

Gelin Evi’nde yeni bir hafta başlıyor. Aslı Hünel’in sunduğu yarışma programı milyonları ekranlara bağlıyor. Yarışmacılardan biri de Zeynep Yılmaz. Gelin Evi Zeynep Yılmaz kimdir? Instagram hesabı haberimizde. Show TV’nin popüler yarışma programı ‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’ bu hafta Bursa’da gerçekleşiyor. Bursa’nın beş hamarat ve iddialı gelini yarışıyor.

Gelin Evi’nde yeni hafta başlıyor. Show TV’nin sevilen yarışma programında beş yarışmacı kıyasıya yarışacak. Yarışmacılardan biri de Zeynep Yılmaz. Hakkında çok merak edilenler var. Gelin Evi Zeynep Yılmaz kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Gelin Evi Zeynep Kimdir?

Zeynep Yılmaz, rakiplerine karşı yarışmak için kameranın önüne çıkacak. Hamile olan Zeynep Yılmaz, çocuğunu sabırsızlıkla bekliyor. ZM Butik isimli bir işletmesi var.

Muharrem Yılmaz’la evli. Kendine inanıyor ve birincilik için iddialı.

Instagram hesabı @zeeyyynepylmaz.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Gelin Evi’nde yeni bir hafta başlıyor. Aslı Hünel’in sunduğu yarışma programında 25 yaşındaki, 5 aylık evli Zeynep Yılmaz’ın evi ziyaret edilecek. Zeynep Gelin’in rakipleri onun sunumunu, çeyizini, düğününü ve ev dekorasyonunu farklı kriterlere göre puanlayacak.

Haftanın birincisi 50 Bin TL’lik büyük ödülü kazanacak! Bunun yanında her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, ev hanımlığı becerilerini sergiledikleri oyunu kazananlara da sürpriz hediyeler verilecek.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle 18 Aralık Pazartesi günü saat 12.30’da Show TV’de!

18 Ara 2023 - 12:42 - Kadın