İnci Taneleri Konusu Nedir? İnci Taneleri Oyuncuları? İnci Taneleri Ne Zaman? İnci Taneleri Fragman

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı dizinin ilk tanıtımı izleyicilerle buluştu. Bu haberle birlikte dizinin konusu ve oyuncuları ilgi çekti. Peki, İnci Taneleri dizisi ne anlatıyor? İnci Taneleri dizisinde kimler oynuyor? İnci Taneleri dizi hangi kanalda, hangi tarihte başlayacak? İnci Taneleri dizisinin konusu gerçekten alınmış mı?

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri’nin başlamasına az kaldı. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın başrolünü oynadığı dizi, izleyicilerin ilgisini çekiyor. BKM Yapım’ın imzasını taşıyan dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Bu sayede izleyiciler yeni dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve hikayesi hakkında bilgi edinmeye başladı. Peki, İnci Taneleri dizisi ne zaman başlayacak, yayın tarihi belli mi? İnci Taneleri dizisi oyuncuları kimler, konusu ne? İşte, Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri oyuncuları, konusu ve diziyle ilgili tüm merak edilenler.

İnci Taneleri Dizisi Konusu Nedir?

“İnci Taneleri” adlı eser, uzun yıllar hapis yattıktan sonra özgür kalan bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Azem Yücedağ, geçmişindeki acıları ve sakladığı büyük bir sırrı unutmaya çalışırken, yeni bir hayat kurmak için mücadele eder. Ancak kolyesinin incileri birer birer dağılırken, Azem’in umudu da tükenmek üzeredir. Acaba Azem, incileri toplayıp hayatını düzeltebilecek midir?

İnci Taneleri Oyuncuları

“İnci Taneleri” adlı eser, izleyicileri etkileyecek bir hikaye sunuyor. Yapımın oyuncuları arasında; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Özgün Çoban ve daha birçok isim bulunuyor.

İnci Taneleri Ne Zaman? İnci Taneleri Hangi Kanalda?

“İnci Taneleri” adlı yeni dizinin senaristi ve baş oyuncusu Yılmaz Erdoğan, uzun bir aradan sonra televizyona güçlü bir giriş yapacak. BKM yapımı olan diziyi Kanal D ekranlarında yakında izleyebileceksiniz. Dizinin yayın tarihi ise şimdilik açıklanmadı.

İnci Taneleri Fragman

18 Ara 2023 - 13:28 - Gündem