Nihat Hatipoğlu'nun Sevgilisi Var Mı? Muhammed Yakut İddiası

Nihat Hatipoğlu'nun Sevgilisi Var Mı? Muhammed Yakut'tan flaş iddia geldi. Muhammed Yakut; Nihat Hatipoğlu’nun Ataşehir’de oturan 25-26 yaşlarındaki sevgilisi...

Nihat Hatipoğlu'nun Sevgilisi Var Mı? Muhammed Yakut İddiası
Haber albümü için resme tıklayın

Muhammet Yakut flaş cümleleri ile yeni bir isimi hedef aldı. Nihat Hatipoğlu'nun hakkında yaptığı açıklama vatandaşlar tarafından da dikkat çekti.
Nihat Hatipoğlu'nun Sevgilisi Var Mı?

Muhammed Yakut yeni iddiaları ile yeniden gündeme oturdu. Muhammed Yakut yeni flaş iddiası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Muhammed Yakut Dilan Polat iddialarının ardından şimdi de Nihat Hatipoğlu iddialarını ortaya attı.

@gmtalemi ♬ orijinal ses - GAYRİMEŞRU YERALTI DÜNYASI

Muhammed Yakut Sosyal Medya Hesabından;

“Nihat Hatipoğlu’nun Ataşehir’de oturan 25-26 yaşlarındaki sevgilisiyle olan görüntüleri geldi bana.”

— “Sen Ramazan’da çıkıp program yap, ben sana neler yapıyorum görürsün.” ifadelerini paylaştı ve kısa süre içerisinde sosyal medya da viral oldu.

İddialar sonrası gündem olan Muhammed Yakut arama motorlarında, Muhammed Yakut kimdir? Muhammed Yakut mesleği ne? Muhammed Yakut nerede? gibi cümleler ile aranmaya başlandı.

Muhammed Yakut Kimdir?

Muhammed Yakut, 1972 yılında Diyarbakır’da doğdu. Babası Hacı Hasan Yakut’tur. Ayrıca eski Diyarbakırspor Başkanı Abdurrahman Yakut’un da yeğenidir1. Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olan Yakut, akaryakıt sektöründe iş yapmaya başladı. Ankara’da bir yağ fabrikasının sahibi olduğu belirtilen Yakut, aynı zamanda Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı da yaptı2. Evli ve çocuk sahibi olan Yakut, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanındı.

18 Ara 2023 - 19:41 - Gündem