Gelin Evi Zeynep Nergiz Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (20 Aralık 2023)

SHOW TV’nin sevilen yarışması Gelin Evi’nde yeni hafta heyecanı başladı ve yarışmacılar ortaya çıktı. Zeynep Nergiz de birincilik için mücadele ediyor. Peki, Gelin Evi Zeynep Nergiz kimdir? Instagram hesabı haberimizde bulunmaktadır.

Gelin Evi’nde Aslı Hünel’in sunduğu bölümler, iddialı yarışmacıların kıyasıya yarışmasına sahne oluyor. 18 Aralık’ta başlayacak yeni haftada yarışacak isimler belli oldu ve Zeynep Nergiz de onlardan biri. Güzel yarışmacı hakkında internet üzerinden çok fazla araştırma yapılıyor. Peki, Gelin Evi Zeynep Nergiz kimdir? Zeynep Nergiz Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.

Gelin Evi Zeynep Kimdir?

Bugünden itibaren birincilik için yarışacak olan Zeynep Nergiz, kendi adını taşıyan mağazası ile internette hizmet vermektedir. Programa da işletmesini duyurmak için katıldığını söyledi.

Sadece birkaç aylık evli. Instagram hesabi @bariszeynepnergizz'dir.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Gelin Evi’nin 1192. Bölümünde; Aslı Hünel’in sunduğu programda, 26 yaşındaki 7 aylık evli Zeynep Nergiz’in evi ziyaret edilecek.

Zeynep Gelin’in çeyizlerini görecek, düğün fotoğraflarını inceleyecek, evinin dekorasyonu ve sofrasıyla ilgili tüm ayrıntıları öğreneceğiz. Zeynep Gelin, diğer yarışmacılardan ne kadar puan toplayacak? Merakla bekliyoruz.

20 Ara 2023 - 12:06 - Kadın