Arak 1. Bölüm Full İzle! Arak İlk Bölüm Kesintisiz İzle!

Arak dizisi 21 Aralık Perşembe günü ekranlara geldi. İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrolünü paylaştığı Arak dizisinin ilk bölümü yorumlanmaya başladı. Show TV’nin perşembe dizileri arasına katılan Arak’ın 1. bölümünde neler olacak merak konusu oldu. İşte Show TV Arak 1 bölüm izle full linki…

İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrolünü paylaştığı Arak dizisi ekranlara geldi. 21 Aralık Perşembe günü ilk bölümü izleyenlerle buluşan Arak dizisi için heyecan dorukta. Show TV’nin iddialı yapımlarından biri olan Arak dizisinin ilk bölüm özeti haberimizde. Show TV’nin perşembe dizilerinden biri olan Arak dizisinin ilk bölümünde neler olacak merak ediliyor.

Poyraz Karayel dizisindeki Poyraz karakteriyle tanınan İlker Kaleli ile Kuzey Güney dizisindeki Cemre karakteriyle sevilen Öykü Karayel’in hayranları Arak dizisini sabırsızlıkla bekliyor. Arak dizisinin oyuncu kadrosu haberimizde. Show TV Arak yeni dizi başladı. Çok ilginç olan Arak dizisinin konusu izleyicilerle buluştu. İlker Kaleli yeni dizi Arak’ta Kara karakterini canlandırıyor. Kara ve Zeynep birbirine yaklaştıkça o gece aydınlanıyor. Peki, kim galip gelecek? İşte Arak 1 bölüm izle full hd tek parça linki…

Arak 1. Bölüm İzle

Arak dizisi 21 Aralık Perşembe akşamı Show TV’de ekranlara geldi. 1998 yılında ülkenin saygın ekonomi profesörlerinden Rauf Çınar’ın karısı Elif Çınar, evlerine giren Necip Talan isimli hırsızca bıçaklanıyor. Bu iki farklı dünyaya mensup ailenin hayatı o geceden itibaren değişiyor.

Rauf Çınar’ın kızı Zeynep, o gece sevgili annesini, Akay Talan da tek kahramanı babasını yitiriyor. Arak dizisinde Zeynep ve Kara’nın aşkı anlatılıyor. Bir gecede her şeyini kaybeden Akay Talan, günümüzde Kara adıyla hiçbir çocuğun kendisi gibi olmaması için yemin ediyor. Arak dizisinin ilk bölümünde Zeynep, yurt dışında eğitim gördükten sonra İstanbul’a geri dönüyor. Annesinin bitki sevgisini miras alan Zeynep, belgeseller yaparak yaşamını sürdürüyor.

Bu iki ayrı dünya insanının ortak noktası o gece oluyor. Hayat onları isteseler de istemeseler de bir araya getiriyor ve hikaye başlıyor. Karşılarındaki engeller onların aşkına engel olamıyor. Ama gerçekler ortaya çıkınca Kara ve Zeynep’in aşkı çöküyor. Arak’ın ilk bölümünde o gecenin sırrını çözmek için hayatının soygununu yapan Kara, Zeynep ile nasıl karşılaşacak merak ediliyor.

Arak Konusu Nedir?

Babasının öcünü almak için yemin eden Kara (İlker Kaleli) ile çok farklı bir dünyadan gelen Zeynep’in (Öykü Karayel) birleşen yolları ve sonrasında birlikte girdikleri mücadeleyi etkileyici bir dille izleyiciye sunacak olan ‘Arak’, bu akşam SHOW TV’de başlıyor.

Arak Dizisi Oyuncuları

Arak dizisinin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar bulunuyor.

Arak Fragman

21 Ara 2023 - 16:58 - Gündem