Sihirli Annem Tuğçe'si Damla Ersubaşı Uyuşturucu Mu Kullanıyor? Damla Ersubaşı Son Dakika Açıklaması Yaptı!

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Damla Ersubaşı , eski kocası Mustafa Can Keser’in ortaya attığı iddialara yanıt verdi. Ünlü oyuncu, kızlarının babasına sert sözlerle çıkıştı.

Tuğçe rolüyle Sihirli Annem dizisinde iz bırakan Damla Ersubaşı, 2016’da Mustafa Can Keser adlı işletmeciyle evlenmişti. Çiftin Zehra ve Zeynep isimli iki kız çocuğu vardı. Fakat 2020 yılında çıkan tartışmalar sonucu boşanma kararı almışlardı.

Damla Ersubaşı Uyuşturucu Bağımlısı Mı?

Boşandıktan sonra ‘ihanet’ ve ‘şiddet’ suçlamalarıyla gündeme gelen çift, velayet davasıyla yeniden karşılaştı. Mustafa Can Keser, eline geçen görüntülerle eski eşi Damla Ersubaşı’nın yasaklı madde kullandığını öne sürerek mahkemeye başvurdu. ‘Çocukların annesi uyuşturucu bağımlısı, velayeti bana verin’ dedi.

Mustafa Can Keser, çocuklarının annesine dava açarak velayeti kazandı. Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı, mahkeme kararından sonra sosyal medyada gözyaşları içinde konuştu.

Uyuşturucu kullandığını kabul eden Ersubaşı, “Uyuşturucunun pençesine düştüm. Eşimin ailesinden aldığım parayı kumarda kaybettim. Bu parayı geri ödemek için çabalıyorum. Çocuklarımı kaybettim ama kurtulamadım. Çocuklarım annesiz kalacaksa bunun sorumlusu Mustafa Can Keser’dir” dedi.

Damla Ersubaşı Eşi Kimdir? Mustafa Can Keser Kimdir?

Damla Ersubaşı’nın eski kocası Mustafa Can Keser, 17 Ocak 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. İş hayatında başarılı işlere imza atan Keser, Damla Ersubaşı ile 2016’da yaptıkları evlilikle televizyon seyircilerinin ilgisini çekmiştir. Çiftin iki çocukları vardı.

Mustafa Can Keser, Ortaköy’de bir gece kulübünü işletmeye başlayarak iş yaşamına yeni bir soluk getirmiştir. İstanbul’un gece kulübü sahibi olarak tanınan Mustafa Can Keser, iş dünyasında da önemli başarılara ulaşmıştır. Keser, Ortaköy’deki işletmesinin iyi yönetimiyle girişimci ve becerikli biri olarak bilinmektedir.

Damla Ersubaşı Eşiyle Neden Boşandı?

Mustafa Can Keser, Damla Ersubaşı ile yaptığı evlilikle magazin dünyasına damga vurmuştur. Fakat, çift 2020 yazında boşanmaya karar vermiş ve dava sürecine girmiştir. Bu boşanma, medyada çok konuşulmuş ve ikilinin özel yaşamı merakla izlenmiştir.

22 Ara 2023 - 13:02 - Gündem