Kübra Dizisi Ne Zaman? Kübra Dizisi Konusu Nedir? Kübra Dizisi Oyuncuları?

Afşin Kum’un kaleme aldığı ‘Kübra’ romanı, Netflix dizisi olarak ekranlara gelecek. Dizinin ilk görüntüsü Netflix tarafından yayınlandı. Çağatay Ulusoy’un yanında, güzel oyuncu da belli oldu. Netflix Kübra dizisi, neyi anlatıyor, konusu ne? İşte dizinin oyuncuları…

Netflix’in Kübra dizisi, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Afşin Kum’un yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan dizinin senaristleri Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı. Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy. Dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Peki, Netflix’in Kübra dizisi hangi tarihte yayınlanacak, konusu ne, oyuncuları kimler? İşte merak edilenlerin cevapları…

Kübra Dizisi Konusu

İstanbul’un kenar mahallelerinde yaşam mücadelesi veren Gökhan, sevdiği kadınla evlenebilmek için hayatını düzene sokmaya uğraşmaktadır. Gökhan’ın sakin hayatı, üyesi olduğu sanal sohbet grubunda, Kübra adlı bir hesabın ona gönderdiği mesajlarla karışır.

Kübra, Gökhan’a kimseye söylemediği, şaşırtıcı olaylarla ilgili bazı ipuçları ve uyarılar sunmaktadır. Bu iletişim, Gökhan’ın kendini özel biri olarak gördüğü bir maceraya dönüşür. Bu macerada Gökhan’ın yanında olanlar olduğu gibi, karşısında olanlar da vardır.

Kübra Dizisi Oyuncuları

Gökhan, mahallesinde sevgi, saygı ve inançla tanınan bir gençtir. Uzun zamandır üyesi olduğu sanal sohbet grubunda, Kübra isimli bir kullanıcı ona mesajlar göndermeye başlar. Bu mesajlar, Gökhan’ı hiç beklemediği bir maceraya sürükler.

Hikayenin başrolünde Çağatay Ulusoy var. Ona Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen Eroğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı oyuncular destek veriyor.

Kübra Dizisi Ne Zaman?

Yeni tarih duyuru fragmanında “Bazen mesaj beklenmedik bir yerden gelir.” deniyor. KÜBRA, 18 Ocak’ta sadece Netflix’te izlenebilecek.

Kübra Dizisi Fragman 

22 Ara 2023 - 14:06 - Gündem