Kızıl Goncalar 2. Bölüm İzle! Kızıl Goncalar Son Bölüm Full İzle

Gold Film’in yapımını, Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı Kızıl Goncalar dizisi bu akşam 2. bölümüyle izleyicilerle buluşuyor. Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrolünü oynadığı dizinin ilk bölümünde Levent ve Meryem’in yolları kesişmişti. Acaba dizide bu hafta neler yaşanacak? Kızıl Goncalar 2. bölüm izlemek için link şurada…

Bu akşam Fox Tv’de Kızıl Goncalar 2. bölümü izleyebilirsiniz. Dizi, seküler bir Atatürkçü olan Levent ( Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın içinde büyüyen Meryem’in ( Özgü Namal) yollarının nasıl kesiştiğini anlatıyor. Dizi, inanç ve fikir farklılıklarına rağmen “evlat” olmanın annelik ve babalık üzerindeki etkisini gösteriyor.

Kızıl Goncalar 2. Bölüm İzle

Levent ve Meryem’in karşılaşması iki farklı dünyanın çatışmasına yol açarken, kardeş olduklarını bilmeden sürekli tartışan iki kızın, her görüşmede yeni bir kavga çıkmasına neden olur. Meryem ve İdris Efendi’nin börekçide yaşadığı gerginlik Sadi Hüdayi ve Hasna’nın beklenmedik olaylarla karşılaşmasına sebep olur ve tekke içinde büyük bir kriz yaratır.

Levent, Cüneyd’in geçmişte yaşadığı travmalara neden olan sırları keşfetmeye başlar. Annesi birdenbire ortadan kaybolan Mira ise, yanlışlarına bir tane daha ekler. Zeynep’in erken yaşta evlendirilmek istendiğini duyan Levent ise, Meryem’i dönülmez bir noktaya getirir.

Kızıl Goncalar Oyuncuları 

Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrolünü paylaştığı dizide, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi çok yetenekli oyuncular da rol alıyor.

Kızıl Goncalar Konusu

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın içinde büyüyen Meryem’in (Özgü Namal) yollarının nasıl kesiştiğini anlatıyor. Dizi, inanç ve fikir farklılıklarına rağmen “evlat” olmanın annelik ve babalık üzerindeki etkisini gösteriyor.

Kızıl Goncalar Hangi Gün?

Gold Film’in yapımını, Ömür Atay’ın yönetmenliğini yaptığı Kızıl Goncalar dizisinde, uzun bir aradan sonra ekrana dönen Özgü Namal ve Özcan Deniz başrolü paylaşıyor.

Özgü Namal, tarikatın içinde yaşam mücadelesi veren ve kızı Zeynep’i bu karanlıktan çıkarmak isteyen Meryem’i, Özcan Deniz ise Atatürkçü bir doktor olan Levent’i oynuyor. Kızıl Goncalar, Pazartesi akşamları FOX TV’de izleyebilirsiniz.

Kızıl Goncalar Fragman

25 Ara 2023 - 17:38 - Gündem