Gelin Evi Damla Değe Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (26 Aralık 2023)

Aslı Hünel’in sunduğu ve çok sayıda izleyicinin ilgiyle izlediği Gelin Evi, yeni bir haftanın başlangıcını yapıyor.

Aslı Hünel’in sunduğu ve çok sayıda izleyicinin ilgiyle izlediği Gelin Evi, yeni bir haftaya başlıyor. Gelin Evi’nin yeni haftadaki beş yarışmacısından bir tanesi de Damla Dege.

Gelin Evi Damla Dege Kim?

Gelin Evi programına katılan Damla Dege, 22 yaşında olmasına rağmen deneyimli bir muhasebeci. Damla Dege, 3 ay önce evlenmiş ve Tekirdağ’dan. İzleyiciler, genç yarışmacının hem mesleki başarısı hem de genç yaşta evlilik deneyimi hakkında daha fazla bilgi almak istiyor.

Damla Dege’nin sosyal medya hesaplarında, özellikle Instagram’da yaptığı paylaşımlar izleyicilerin ilgisini çekiyor. Genç yarışmacının sosyal medya paylaşımları, izleyicilere kişisel hayatı hakkında fikir veriyor.

Tekirdağlı olması ve muhasebeci olmasıyla Gelin Evi’ne gelen Damla Dege, yarışmaya farklı bir hava getiriyor. İzleyiciler, Damla’nın yaşadığı yer, mesleki tecrübe ve evlilik hikayesiyle ilgili daha fazla ayrıntı için programı takip etmek için heyecanlı.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Yeni evli gelinler, mutfakta ve geleneklerde yarışmaya hazır. Bu program, sizin için biçilmiş kaftan. Evlenme teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha neler neler bu eşsiz programda sizi bekliyor. Her gün beş yeni gelin, birbirlerinin evlerine misafir olacak ve final günü 10 Çeyrek Altın için mücadele edecek.

Gelin Evi’nin yeni haftasının yıldızı Damla Dege, genç yaşına rağmen programda gösterdiği performans ve yaşam hikayesiyle izleyicilerin ilgisini çekiyor. İzleyiciler, Damla’nın Gelin Evi macerasını yakından izleyerek onun hikayesini öğrenmeye devam edecekler. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.15’de Show TV’de.

26 Ara 2023 - 10:50 - Kadın