2. Sayfa Gülşen Yüksel Salt Neden Ekranlara Veda Etti? 2.Sayfa Yeni Sunucu Kim Olacak?

"2. Sayfa" programının uzun süredir sunuculuğunu yapan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel yollarını ayırdı. Gülşen Yüksel programdan ayrıldığını canlı yayında duyurdu ve Müge Dağıstanlı ile gözyaşlı bir veda etti. Yüksel’in vedası sonrası İrem Derici’nin “manav” sözleri hatırlanmaya başladı. İrem Derici ise konuyla ilgili yeni bir açıklama yapmadı.

‘2.Sayfa’ adlı magazin programı için beklenmedik bir karar alındı. Müge Dağıstanlı Erdoğan ile 18 yıldır '2.Sayfa’yı sunan Gülşen Yüksel Salt, hem ekranlara elveda dediğini, hem de '2.Sayfa’nın sona erdiğini duyurdu.

Gülşen Yüksel Salt Neden 2. Sayfa'dan Ayrıldı?

Magazin programı 2.Sayfa’da sona gelindi. 18 yıldır birlikte sunuculuk yapan Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt ekranlara elveda dedi. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel bugün son kez birlikte izleyicilerle buluştu.

Gülşen Yüksel, “ 2024 bize ve size sağlık, mutluluk versin. Eksilmeden, artarak yaşayın. Yeni umutlarla yeni başlangıçlar yapın. 2024’te biz de yeni heyecanlar, yeni projelerle karşınızda olacağız. 2. Sayfa bitiyor ama; kardeşim Müge ‘Aramızda Kalmasın’ programı ile sabahları sizinle olmaya devam edecek. Burada yan yana olamasak da biz hep beraberiz. Dostluğumuz sonsuza kadar. Bunu hep söyleriz. Bu ekranda kardeşimi size bırakıyorum. Güle güle.” diyerek ekrana veda etti.

İrem Derici Gülşen Yüksel Salt Hakkında Ne Demişti?

Gülşen Yüksel’in programdan ayrılması sonrası İrem Derici’nin “manav” dediği olay akıllara geldi. İrem Derici bir programda yıllardır birlikte çalışıp insanlar hakkında dedikodu yapan iki kişinin arasının bozulduğunu ve birinin partnerini 2 yıldır sahte fatura yöntemiyle soyduğunu söyledi.

Partnerini soyan kişinin eşiyle birlikte Amerika’ya kaçmaya çalıştığını ve diğer tarafın yetkililere şikayette bulunduğunu anlattı. İrem Derici’nin bu sözleri gündeme bomba gibi düşerken bu kişilerin Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı olduğu iddia edildi.

Gülşen Yüksel, iddialara karşı “Biz iftiralara alıştık artık. 18 yıldır neler duyduk neler… Kanalda birbirimize girdiğimiz, camları indirdiğimiz söylendi, Müge’nin beni evden attığı söylendi, yıllarca küs olduğumuz söylendi. Allah muhafaza” dedi.

Müge Dağıstanlı ise şöyle konuştu:

“Bizim Gülşen’le arkadaşlığımız 18 yıl önce başladı. Zamanla işimizin başarısıyla birlikte dostluğumuz da pekişti. İyi günlerimiz de oldu kötü günlerimiz de. Bizim aramızdaki birliği gördükçe saldırılar artıyor. Mesleğimizle ilgili bize bir şey diyemeyince belden aşağı vurmaya başlıyorlar. Öyle bir iftira atın ki yakışsın. Attığınız iftiralar bu masaya ve bize yakışmıyor. Birbirimize olan bağlılığımız bazı insanlar tarafından sorgulanmamalı. Etrafı yıkıp dökerek bir yere varamazsınız. Bizim kim olduğumuz ve ailemiz ortada. O iftiralarla gidin başka yere çarpın.”

2.Sayfa Devam Edecek Mi? 2. Sayfa Müge'nin Yeni Partneri Kim?

Müge Dağıstanlı Erdoğan, 2024’te ‘Aramızda Kalmasın’ adlı programla izleyicilerle buluşacak. Müge Dağıstanlı’nın yanında; tecrübeli gazeteci, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu da olacak.

29 Ara 2023 - 13:00 - Magazin