Yemekteyiz Selin Taş Kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? (29 Aralık 2023)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında hafta finaline yaklaşırken son şansını kullanan yarışmacı Selin Taş oldu. Yemekteyiz yılbaşı özel haftasının dördüncü gününde yemek yapan Selin Taş kimdir merak ediliyor. 100 bin TL büyük ödül için yarışan Selin Taş’ın hayatı ve Zuhal Topal Yemekteyiz Selin Taş Instagram hesabı şöyle…

Zuhal Topal’ın sunumuyla izleyicilerle buluşan Yemekteyiz son fragman ilgi gördü. 28 Aralık gününün en çok konuşulan ismi Yemekteyiz Selin Taş oldu. Yemekteyiz Selin hayatı merak ediliyor. Yemekteyiz Selin Instagram hesabı da merak konusu oldu. Yemekteyiz Selin kimdir? Zuhal Topal Yemekteyiz Selin kaç yaşında? İşte Yemekteyiz Selin Taş izle ekranı ve Selin Taş Instagram hesabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selin Taş Kim?

Yemekteyiz Selin Taş kimdir merak ediliyor. 25-29 Aralık 2023 haftasında yarışanlar belli oldu. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında büyük ödül 100 bin TL. Yılbaşı haftasına özel yarışmacılar arasında son gün yarışacak olan Yemekteyiz Selin Taş da var.

1995 doğumlu olan Yemekteyiz Selin Taş, 1,5 yıldır evli ve kalıcı makyaj uzmanı. Yemekteyiz programına daha önce de katılan Selin Taş, kendi fırınını getirerek ilgi çekti. 2024 yılbaşı haftasının gözde yarışmacısı olan Yemekteyiz Selin Taş çok iddialı. Bolu doğumlu olan Yemekteyiz Selin İstanbul’da yaşıyor.

Yemekteyiz Selin Instagram hesabında hem kendine hem de selinin__mutfagii adlı hesaba sahip. Yemekteyiz Selin Taş yemeklerini sık sık paylaşıyor. Yemekteyiz Selin Taş 29 Aralık Cuma günü hafta finalinde yarışacak. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı? 29 Aralık 2023

Zuhal Topal Yemekteyiz programında yeni bölüm heyecanı devam ediyor. Haftanın son günü geldi ve Yemekteyiz Selin, Yemekteyiz Oğuzhan, Yemekteyiz Emre, Yemekteyiz Safiye, Yemekteyiz Fatemeh arasında birincilik mücadelesi veren yarışmacılar puanlarını aldı. Hafta boyunca mutfakta yeteneklerini gösteren yarışmacılar arasından 29 Aralık Yemekteyiz birincisi belli oldu.

TV8’in sevilen programı Yemekteyiz yılbaşı haftasında kimin birinci olduğunu merak eden izleyiciler için söyleyelim ki Yemekteyiz birincisi henüz açıklanmadı. 29 Aralık Cuma günü yemek yapan Yemekteyiz Selin Taş’ın kaç puan aldığı ortaya çıktıktan sonra Yemekteyiz birincisi duyurulacak.

Yemekteyiz Puanlar

Yemekteyiz Oğuzhan: 22

Yemekteyiz Emre Can: 23

Yemekteyiz Safiye: 16

Yemekteyiz Fatemeh: 21

Yemekteyiz Selin: 29 Aralık Cuma günü açıklanacak. 

29 Ara 2023 - 13:53 - Kadın