Fenerbahçe - Galatasaray Hangi Kanal? Fenerbahçe - Galatasaray Maçı İptal Mi? TFF Son Dakika Açıklaması!

‘‘Galatasaray Fenerbahçe maçı iptal mi olacak?’’ sorusu taraftarlar tarafından arama motorlarında sıkça aratılıyor. 29 Aralık’ta oynanacak olan Galatasaray Fenerbahçe maçı iptal edilecek mi?

Süper Kupa maçı 29 Aralık’ta yapılacak. Ancak futbol tutkunları GS - FB maçına çıkıp çıkmayacaklarını ve bunun sebebini merak ediyor. Galatasaray - Fenerbahçe maçının iptal olup olmadığını, Süper Kupa maçının oynanıp oynanmayacağını, iptal edilip edilmediğini soruyorlar.

Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İptal Mi Olacak?

29 Aralık’taki Galatasaray Fenerbahçe maçıyla ilgili iptal söylentileri sosyal medyada konuşuluyor. İnsanlar maçın iptal edilip edilmediğini arama motorlarında sorguluyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe yönetiminin haberine göre Suudi Arabistan, İstiklal Marşı çalınmasına ve Atatürk tişörtü ve pankartıyla çıkmaya karşı çıkıyor. Galatasaray ve Fenerbahçe ise İstiklal Marşı çalınmazsa maça çıkmayacaklarını söylüyor.

TFF Son Dakika Açıklaması Yaptı

TFF iddialara cevap verdi. Şöyle dedi:

“Süper Kupa Maçı Türk Bayrağımızın önünde, 100. Yıl Kutlama Etkinliklerine katılarak, Şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunarak ve sanatçı Norm Ender’in seslendireceği İstiklal Marşımız eşliğinde başlayacaktır.”

Fenerbahçe - Galatasaray Süper Kupa Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Süper Lig’de 2022- 2023 sezonunun şampiyonu Galatasaray, Süper Kupa için bu akşam Ziraat Türkiye Kupası’nı alan Fenerbahçe ile mücadele edecek.

Maç, Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde Al-Awwal Park’ta (Kral Suud Üniversitesi Stadyumu) gerçekleşecek. Karşılaşma, saat 20.45’te başlayacak ve ATV ekranlarından canlı yayınlanacak.

29 Ara 2023 - 15:14 - Spor