Enis Arıkan O Ses Türkiye Yılbaşı Performansı Olay Oldu! İşte Enis Arıkan'dan "Seda Sayan Müzikali"

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında ünlü oyuncu Enis Arıkan şov yaptı. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programı sosyal medyada da konuşuldu. Seda Sayan Müzikali adıyla sahneye gelen Arıkan, izleyicileri güldürdü. Sayan’ın sosyal medyada meşhur olan sözleri “Uyuyan adamdan nefret ederim” ve "Ben çırap kadınıyım"ı klibine koyan Arıkan, Ah Geceler şarkısıyla performansını sundu. O anlar sosyal medyada ilgi gördü.

Enis Arıkan, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında sahne aldığı Seda Sayan Müzikali ile izleyenleri büyüledi. TV8’de yayınlanan programda Arıkan, şovuyla fırtına gibi esti.

Enis Arıkan'dan O Ses Türkiye'de Seda Sayan Müzikali

Enis Arıkan, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Seda Sayan Müzikali ile sahneye çıktı ve performansıyla izleyenleri coşturdu.

Seda Sayan’ın replikleriyle harmanlanan “Ah Geceler” şarkısını seslendiren Enis Arıkan şovuyla göz doldurdu. Ünlü sanatçının Seda Sayan’lı şovu sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Arıkan’ın şovuna “Enis Arıkan muhteşemsin”, “Enis gerçek bir şovmen”, “Bu sene de en güzel şovu yaptı”, “Her sene bu kadar emek vermesi takdire şayan” “Sen çok değerlisin Enis” gibi yorumlar geldi.

Enis Arıkan O Ses Türkiye'de Kimi Seçti?

Enis Arıkan, performansının ardından jüri üyelerine “Acun Ilıcalı benden yalvarsın istiyorum” dedi.

Bunun üzerine Ilıcalı, “Seni uzun zamandır tanıyorum, senin en çok dürüstlüğüne hayranım. Bu performansı görünce şaşkına döndüm. Bu performans uğruna kendimi feda etmeye razıyım. Şu anda tek istediğim senin beni tercih etmen. Enis ben bazen güçlü biri gibi görünsem de içimde minik bir çocuk var, küçük şeylerle çok mutlu olabilen bir insanım. Hayal ettiğim şeylerde seni takımımda istiyorum. Enis rica ediyorum beni seç” dedi.

Ilıcalı’nın sözleri karşısında duygulandığını belirten Enis Arıkan ise “Ya Acun psikoloğa niye gitmedin?” diye şaka yaptı. Sonra da ikna olup Acun Ilıcalı’yı seçtiğini söyledi.

01 Oca 2024 - 12:35 - Gündem