Kızıl Goncalar Bugün Var Mı? Kızıl Goncalar 3. Bölüm İzle! Kızıl Goncalar Son Bölüm Full İzle

Fox TV dizileri arasına katılan Kızıl Goncalar dizisi cemaatlerden tepki aldı. Faniler cemaatini konu alan Kızıl Goncalar dizisi yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak diye merak ediliyor. Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrolünü paylaştığı Kızıl Goncalar 3. bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki, Kızıl Goncalar dizisi yayından kaldırıldı mı? İşte Kızıl Goncalar yeni bölüm fragmanı…

Kızıl Goncalar yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrolde olduğu Kızıl Goncalar dizisi yasaklandı mı diye soruluyor. Son zamanların en çok konuşulan yapımı Kızıl Goncalar RTÜK kararı araştırılıyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizide Kızıl Goncalar yeni bölüm fragmanı çıktı mı diye soruluyor. 

Kızıl Goncalar 3. Bölüm Full İzle

Kızıl Goncalar dizisinde Levent ile Meryem arasındaki tanışma çok konuşuldu. İki farklı dünyanın karşılaşması sosyal medyada tartışma yarattı. Kızıl Goncalar son bölümde Cüneyd Sadi Hüdayi’nin yanına geldi ve “Levent hocayla görüşelim” dedi. Kardeş olduklarından habersiz Mira ve Zeynep’in geçmişi aydınlandı. Son bölümde Levent ve Beste’nin Mira’yı aldıkları günü izledik.

Fox TV dizileri arasında yer alan Kızıl Goncalar son bölümde Meryem’in börekçiden atılması ve İdris Efendi ile tartışması cemaatte büyük yankı uyandırdı. Gerginliğin sonrasında Sadi Hüdayi ve Hasna’nın beklenmedik bir olayla karşılaştı.

Levent, Cüneyd’le yeniden buluştu ve Cüneyd’in geçmişte yaşadığı sırlı olayları öğrendi. Mira’yı terk edip Almanya’ya giden Beste’nin gidişi her şeyi değiştirdi. Kızıl Goncalar yeni bölüm yılbaşı tatilinden sonra ekranda olacak.

Kızıl Goncalar Hangi Gün?

Kızıl Goncalar, 1 Ocak 2024 tarihinde yeni bölüm yayınlayacak mı sorusu dizinin hayranlarını heyecanlandırıyor. Dizi izleyicileri, 3. bölümün ne zaman ekrana geleceğini merak ediyorlar.

“Kızıl Goncalar” dizisinin yeni bölümü, 8 Ocak Pazartesi günü FOX kanalında seyircilerle buluşacak. Bu tarihe kadar sabredenler, dizinin ilerleyen hikayesini heyecanla izleyebilirler.

01 Oca 2024 - 16:32 - Gündem