Cuf Cuf Hoca Kimdir? Cuf Cuf Tarikatı Nerede? Cuf Cuf Tarikatının Videoları Olay Oldu!

Çuf cuf hoca adıyla bilinen kişi, tuhaf seslerle insanları tedavi ettiğini öne sürüyor. Çuf cuf hoca, sosyal medyada çok konuşulan bir videosuyla yeniden gündeme geliyor.

Cuf Cuf hoca adıyla tanınan ve müritleri bulunan bir kişinin videosu sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Bu da cuf cuf hoca ve cemaati hakkında merak uyandırdı. Peki cuf cuf hoca kimdir? Cuf Cuf hoca nereden? Cuf Cuf hoca nerede oturuyor? Cuf Cuf hoca Müslüman mı? Cuf Cuf hoca cemaati ne tür bir cemaat?

Cuf Cuf Hoca Kimdir?

Cuf cuf hoca adıyla tanınan kişi Pakistan’da oturuyor. Binlerce müridi bulunuyor. Cuf cuf hoca tuhaf seslerle insanları tedavi ettiğini iddia ediyor. Gerçek adı Haq Khatteb Hussain Ali olan cuf cuf hoca, 1979 yılında Murree’nin Kotli Sattiyaan bölgesinde dünyaya geldi.

Süfi önder ve ruhsal şifacı olarak anılıyor. Kendisine başvuran ruhi rahatsızlıklara karşı kullandığı yöntemle şifa dağıttığı söyleniyor. Balawara Shareef Tapınağı’nın bugünkü sahibi olan Haq Khatteb Hussain Ali 44 yaşında. Cemaatin Merkezi ise Pakistan’ın Pencap Eyaletinde yer alıyor.

Cuf Cuf Tarikatı Nerede?

Cuf cuf hoca’nın cemaatinin merkezi Pakistan’ın Pencap Eyaletinde bulunuyor. Cuf cuf hoca hep çakarlı arabalarla dolaşıyor. Cuf cuf hoca nereye gitse büyük ilgi ve inanç görüyor.

Cuf Cuf Tarikatı

02 Oca 2024 - 11:07 - Gündem