Gelin Evi Esma Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölümü İzle (3 Ocak 2024)

Aslı Hünel’in sunuculuğunu yaptığı ve seyircileri ekranlara bağlayan Gelin Evi, 2024’ün ilk bölümünde yine heyecanlı bir yarışma sunacak. Bu haftanın gelinleri arasında Esma Çetin de var ve birinci olmak için kıyasıya yarışacak.

Aslı Hünel’in sunduğu ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi, 2024’ün ilk bölümüyle merhaba diyor. Bu bölümde de heyecan dolu bir yarışma izleyeceğiz.

Gelin Evi Esma Kim?

Gelin Evi’nde yarışan Esma Çetin, Hamza Bey’le evli ve yeni gelin. Esma, Beşiktaşlı ve Bursa’da yaşıyor. Esma Çetin, yarışmada birinci olmak için kıyasıya yarışıyor ve yeni bir gelin olarak ilgi görüyor.

Esma Çetin’in hayatı hakkında daha fazla bilgi almak ve yarışmayı izlemek isteyenler, Esma Çetin’in Instagram hesabı @hamzaesma_ dan takip edebilirler.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Gelin Evi, 2024’ün ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Bu bölümde yarışan gelinlerden biri de Esma Çetin. Esma Çetin ve diğer gelinler, birinci olmak için kıyasıya yarışacaklar. İzleyiciler, heyecanlı dakikaları ve çekişmeyi ekranlardan izleyebilecekler.

03 Oca 2024 - 11:27 - Kadın