Yemekteyiz Ayşe Aydın Kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugünkü Bölüm İzle (3 Ocak 2024)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz” adlı meşhur televizyon programında yarışmacılar, her hafta başka bir şehirden ev sahipliği yapıyor. Kendi bölgesel tatlarını ve yemek kültürünü izleyenlere gösterme şansı yakalıyorlar.

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programında izleyenlerle buluşuyorlar. Her hafta 5 yeni kişi yemekleri ile yarışıyorlar. Ayşe Aydın, Yemekteyiz yarışmacılarının arasında. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Ayşe’nin kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu biliyor musunuz?

Yemekteyiz Ayşe kimdir?

Hafta içi her gün Zuhal Topal’la Yemekteyiz ekranlarda. Ayşe Aydın, Yemekteyiz’in bu hafta yarışanlarından biri. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Ayşe’nin kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu merak ediyor musunuz?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Ayşe, 35 yaşında ve Bayburt doğumlu. Yemekteyiz Ayşe, iki çocuğunun annesi.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 513. Bölüm İzle

TV8’de Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında hafta içi her gün, 5 farklı yarışmacının evine gidiyoruz. Onlar yemek hazırlarken, Zuhal Topal da yemeğin lezzetine, tuzuna, acısına, yarışmacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan atıyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın sonunda çok önemli oluyor. Finalde en yüksek puanı alan büyük ödül olan 75.000 TL’nin sahibi oluyor.

03 Oca 2024 - 15:16 - Kadın