İkizler Projesi Konusu? İkizler Projesi Oyuncuları? İkizler Projesi Fragman

Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong’un başrolünü üstlendiği İkizler Projesi filmi 3 Ocak Çarşamba akşamı Atv’de ilk defa televizyonda gösteriliyor. Will Smith’in kendine rakip olan klonuyla mücadele ettiği film izleyenlere nefes kesen bir deneyim sunuyor. Filmde yeni emekli olmuş bir suikastçı, onu öldürmek isteyen gizli bir devlet kurumunun yarattığı daha genç ve kuvvetli klonuyla yüzleşir. Peki, İkizler Projesi’nin konusu ne, oyuncuları kim?

Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong’un oynadığı İkizler Projesi filmi 3 Ocak Çarşamba akşamı Atv’de televizyonda ilk kez yayınlanıyor. Will Smith’in kendisiyle karşı karşıya geldiği film izleyicilere soluksuz deneyim yaşatıyor. Filmde kısa süre önce emekli olan bir suikastçı, gizli bir devlet teşkilatının onu öldürmek için ürettiği daha genç ve güçlü klonuyla karşı karşıya gelir. Peki, İkizler Projesi konusu nedir, oyuncuları kimler?

İkizler Projesi Konusu

İkizler Projesi, kendisini öldürmek isteyen klonuyla mücadele eden eski bir suikastçının hikayesini anlatıyor. Henry, mesleğinde çok iyi olan bir suikastçıdır. Artık bu hayattan sıyrılıp yeni bir başlangıç yapmak isterken, kendisini büyük bir belanın içinde görür.

Peşine, gizli bir devlet teşkilatının gönderdiği bir ajan takılır. Bu ajan, Henry’nin 25 yıl önce alınan DNA’sıyla üretilen bir klondur. Henry, her adımını önceden bildiren bu klonundan kurtulabilmek için zorlu bir savaşa girişir.

İkizler Projesi Oyuncuları

  • Will Smith

  • Mary Elizabeth Winstead

  • Clive Owen

  • Benedict Wong

İkizler Projesi Fragman

03 Oca 2024 - 18:31 - Gündem