Cem Karaca'nın Gözyaşları Filmi İlk Fragmanı Yayınlandı! Cem Karaca'nın Gözyaşları Oyuncuları Kimler?

Cem Karaca’nın müzik dünyasına kattığı eşsiz değer, yakın zamanda sinemada izleyiciyle buluşacak. Cem Karaca’nın Gözyaşları isimli film, Anadolu rock müziğinin önde gelen isimlerinden biri olan sanatçının yaşamına dair ayrıntılı bir inceleme yapacak. Sizin için, film ve Cem Karaca hakkında bilgiler…

Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi, yakında vizyona girecek. Anadolu rock müziğinin unutulmaz yıldızı Cem Karaca’nın yaşam öyküsünü, sanatını ve toplumla ilişkisini konu alan film, izleyicilere eşsiz bir deneyim sunacak. Sizin için, Cem Karaca’nın öyküsü ve film hakkında bilgiler…

Cem Karaca'nın Gözyaşları Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Resmi fragmanı 25 Aralık 2023’te paylaşılan filmin, sinema severlerle 26 Ocak 2024 cuma günü buluşması planlanıyor.

Cem Karaca'nın Gözyaşları Konusu

Anadolu rock müziğin efsanevi sanatçısı Cem Karaca’nın yaşam öyküsünü anlatıyor. ‘‘Tamirci Çırağı, Namus Belası, Bu Son Olsun, Resimdeki Gözyaşları’’ gibi birçok sevilen şarkısına imza atan Cem Karaca’nın hayatı, filmde derinlemesine inceleniyor.

Cem Karaca'nın Gözyaşları Oyuncuları

Cem Karaca’yı oynayacak başrol oyuncusu, Ayla filmiyle tanınan İsmail Hacıoğlu’dur. Filmin diğer önemli karakterlerinden biri olan Mehmet Karaca’yı ise Fikret Kuşkan oynuyor.

Kuşkan, tiyatro sanatçısı olmasına karşın oğlunun sanatçı olmasına karşı çıkan bir baba rolünde. Filmdeki diğer oyuncular ise şunlardır: Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel.

Cem Karaca'nın Gözyaşları Filmi Nerede Çekildi?

Bu biyografik filmin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Filmin senaryosunu ise Onur Böber ve Özden Uçar kaleme aldı.

Film, Cem Karaca’nın hayatının geçtiği Bakırköy’de gerçekleştirildi.

Cem Karaca'nın Gözyaşları Fragman

04 Oca 2024 - 16:07 - Gündem