Dilan Polat Cezaevindeyken Kağıthane'de Yeni Şubesi Açıldı! Açılıştaki Kalabalık Dikkat Çekti

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat, vergi kaçırdığı gerekçesiyle tutuklandı. Dilan Polat’ın adına yeni bir güzellik merkezi şubesi açıldı. Açılışla ilgili detaylar şöyle…

Sosyal medya fenomenleri Dilan Polat ve Engin Polat, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla 5 Kasım’da tutuklandı. Polat çiftine yönelik başlatılan soruşturma devam ediyor. Polatların sahip olduğu şirketler ise çalışmalarına devam ediyor.

Dilan Polat Güzellik Merkezlerine Bir Yenisi Daha Eklendi 

Kayyım atanan şirketler arasında bulunan Dilan Polat Güzellik Merkezleri’nin bir başka franchise şubesi daha göz alıcı bir şekilde açıldı.

Bir TV programının aktardığına göre; Kağıthane’de bulunan şubenin açılışında, Dilan Polat’ın söylediği “Enerci” adlı şarkı çalındı.

Şuben sorumlusu, programa katılanlara “TMSF’nin denetiminde marka durmadan yoluna devam ediyor. Bu açılış da bunun kanıtıdır. Marka sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor” dedi. Açılışta “Enerci” şarkısı eşliğinde eğlenenler arasında Engin Polat’ın Annesi Şükran Polat da vardı.

Dilan Polat Şube Açılışındaki Kalabalık "Pes" Dedirtti 

Şube açılışına katılan kalabalık, akıl sır erdiremedi. Dilan Polat cezaevindeyken şube açılışına gidenler, “Bu ne ya” dedirtti.

Sosyal medyada yorum yapanlar, “Bu insanlar ders almaz” diye yazdı.

08 Oca 2024 - 11:09 - Magazin