Gelin Evi Aliya Kimdir? Aliya Gelin, Yarışmacılara Pizza Söyledi! Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (8 Ocak 2024)

Show TV’de 8 Ocak Pazartesi günü yayınlanan Aslı Hünel İle Gelin Evi’nin 1205. bölümünde yarışan ilk gelin adayı Aliya kimdir?

Hafta sonu en çok puanı alan gelin 50 bin TL değerindeki büyük ödülü kazanacak. Bunun yanında her gün eşiyle birlikte ilişki testine katılan ve kazanan gelinlere çil çil altın, hafta içi beceri oyununda başarılı olan 5 geline de sürpriz hediyeler takdim edilecek.

Gelin Evi Aliya Gelin Kimdir?

Televizyon programında izleyicileri heyecanlandıran bir hafta yaşanıyor! Hafta sonu en çok puanı alan gelin 50 bin TL değerindeki büyük ödülü kazanacak. Bu haftanın dikkat çeken olaylarından biri de Aliya gelinin duygusal itirafı oldu.

Aliya, kendisine ne düğün ne de kına yapıldığını söyleyerek gözyaşlarına boğuldu. Yarışmanın devam eden bölümlerinde bu konunun nasıl işleneceği merak ediliyor. Bu yarışmada gelinler arasındaki mücadele ve heyecan, haftanın sonunda büyük ödülün sahibini belirleyecek.

İzleyiciler, hem eğlenecekleri hem de duygulanacakları anları kaçırmamak için ekran başında olmalı! Aliya gelin kendisine ne düğün ne de kına yapıldığını söyledi.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle 

Hafta sonu en çok puanı toplayan gelin 50 bin TL değerindeki büyük ödülü almaya hak kazanacak. Bunun yanında her gün ev sahibi gelin ve eşi arasında yapılan ilişki testinde başarılı olan gelinlere çil çil altın, hafta içi ev hanımlığı becerilerini gösteren oyunu kazananlara da sürpriz hediyeler takdim edilecek.

Günün ilginç olayı ise ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testiydi. Bu testi kazanan gelin, çil çil altın kazanma fırsatı yakaladı. Bu testte aile içi ilişkilerin nasıl olduğu ortaya çıktı ve izleyiciler eğlenceli vakit geçirdi.

08 Oca 2024 - 14:06 - Kadın