Kızıl Goncalar 3. Bölüm İzle! Kızıl Goncalar 3. Bölüm Ne Zaman? Kızıl Goncalar Son Bölüm Full İzle

Kızıl Goncalar dizisi, 8 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar 3. bölümde heyecan doruktaydı. RTÜK cezası alan Kızıl Goncalar’ın yeni bölümünde Zeynep ve Cüneyd’in nikah töreni izleyenleri şaşırttı. Kızıl Goncalar 3. bölüm izleme linki şöyle…

Fox Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Kızıl Goncalar yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Gold Film’in yapımcısı Faruk Turgut’un imzasını taşıyan dizide bu hafta yaşanacaklar merak uyandırıyor. Dizinin son bölümünde Levent ve Meryem’in karşılaşması iki farklı dünyanın çatışmasına yol açarken, kardeş olduklarını bilmeden birbirine giren iki kız, her görüşmede yeni bir tartışma çıkarmıştı…

Kızıl Goncalar 3. Bölüm Full İzle

Fox TV’de 8 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan Kızıl Goncalar’ın 3. bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Kızıl Goncalar’ın yeni bölümünde Zeynep ve Cüneyd’in nikah töreni izleyenleri şaşırttı. Cüneyd ve fanilerin Levent’in evine gelmesi yeni bölümün habercisi oldu.

Kızıl Goncalar’ın yeni bölümünde Mira ve Zeynep’in ayrı düşen ikiz kardeşler olduğu gerçeği ortaya çıktı. Levent ve Meryem’in karşılaşmasıyla iki farklı dünyanın çatışması ekrana yansıdı. Kızıl Goncalar’ın yeni bölümünde Zeynep’in İstanbul’a nasıl geldiği anlaşıldı. Levent, Mira’nın Zeynep’in kızı olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Kızıl Goncalar 3. bölüm izle ekranında Levent, Zeynep’in küçük yaşta evlendirilmek istendiğini duyunca polise haber verdi. Hem Levent hem de Faniler için her şey değişti.

Zeynep’in Suavi’ye, “O soruyu çözdürdü ya bana, çok mutlu oldum.” dediğini duyan izleyiciler göz yaşlarına boğuldu. Kızıl Goncalar’da Zeynep ve Cüneyd’in evlilikleri yeni bölümde belli olacak. Bunlar ve daha fazlası Kızıl Goncalar 3. bölüm izle ekranında…

Kızıl Goncalar Yayından Kaldırıldı Mı?

Kızıl Goncalar dizisi, cemaatlerin yayından kaldırılmasını talep etmesi üzerine RTÜK’ten “Milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine uygun olmalıdır” ilkesini ihlal ettiği gerekçesiyle 2 yayın durdurma ve 9 milyon TL para cezası ile cezalandırıldı.

Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı, mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı verip vermemesine bağlı.

Kızıl Goncalar Konusu Nedir?

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent ( Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın mensubu olan Meryem’in ( Özgü Namal) yollarının kesişmesini anlatırken, inanç ve düşünce farklılıklarına rağmen “evlat” dediğinde anneliğin/babalığın nasıl birleştirdiğini gösteriyor.

Kızıl Goncalar Oyuncuları

Kızıl Goncalar dizisi, son zamanların en çok konuşulan dizisi oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk, Asiye Dinçsoy, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş gibi ünlü isimler bulunuyor.

08 Oca 2024 - 16:54 - Gündem