Nisa Çaydan Kimdir? Nisa Çaydan Twitter Hesabı? Nisa Çaydan ve Furkan Bölükbaşı Neden Gündem Oldu?

BBN Türk sunucusu Nisanur Çaydan, sosyal medyada çok konuşulan bir isim. Furkan Bölükbaşı ile birlikte yaptığı program sonrası hakkında ortaya atılan bazı iddialarla gündeme geldi. Bu nedenle kullanıcılar, ‘Nisanur Çaydan kimdir?’ sorusunu arama motorlarında aratıyorlar. Peki, BBN Türk sunucusu Nisanur Çaydan kimdir, kaç yaşında, nereli, ne mezunu? İşte detaylar…

Nisa Çaydan, sosyal medyada çok konuşulan bir isim. Peki, Nisa Çaydan kimdir? Nisanur Çaydan’ın yaşı, memleketi neresi? Haberde ayrıntılar…

Nisa Çaydan Kimdir?

Nisa Nur Çaydan, doğum yılı bilinmeyen ancak 23 Temmuz’da doğduğu söylenen genç bir spikerdir. BBN Türk adlı yerel haber kanalında çalışan Çaydan, siyasal iletişim eğitimi almıştır.

İletişim, gazetecilik ve moderatörlük yaparak kariyerine devam eden Çaydan, 2022 yılında ‘Gel Zaman Git Zaman’ isimli TV programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Çaydan, daha önceden Özgür Bolu Gazetesi’nde de görev yapmıştır. BBN Türk’te ‘Hafta İçi Son Durum’ isimli programı her gün 11.00-13.00 saatleri arasında sunmaktadır.

Nisa Çaydan Twitter

Nisa Nur Çaydan, sosyal medyada da var olan bir isimdir. Instagram’da @nisanurcaydan, X (Twitter)'da @nisanurcaydan olarak hesapları bulunmaktadır.

Nisa Çaydan ve Furkan Bölükbaşı Tutuklansın Talebi Sosyal Medya'da Gündem Oldu

Çaydan’ın tutuklanması için sosyal medya platformu X’te kampanya başlatılmıştır.

Furkan Bölükbaşı ve Nisa Çaydan tutuklansın hashtag’i gündem olmuştur.

09 Oca 2024 - 10:11 - Gündem