Survivor'daki Polis Baskınının Sebebi Belli Oldu! Survivor Seda Ne Yaptı? Survivor Seda Kimdir?

Seda Aktuğlu, sosyal medyada çok konuşulan bir isim oldu. 1 Ocak akşamı başlayan Survivor All Star 2024 yarışmasında Seda Aktuğlu’nun kim olduğu ve ne iş yaptığı merak konusu oldu. Peki, Seda Aktuğlu kimdir? Survivor All Star yarışmacısı Seda Aktuğlu’nun yaşı, memleketi neresi?

Survivor, 8 Ocak Pazartesi akşamı 4. bölümüyle Tv8’de yayınlandı. Ilıcalı, ada konseyinde polis operasyonuna dair bilgi verdi.

Survivor'a Polis Neden Baskın Yaptı?

Survivor All Star, yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Survivor’ın 4. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın Dominik polisinin Survivor’da operasyon yaptığını duyurması ilgi çekmişti. Acun Ilıcalı, Survivor yeni bölümde neler olduğunu anlattı.

Ada konseyinde “Böyle bir şey görmedim, çok şaşırdım. Bu çok enteresan bir olay. Telefon çalıyor. Abi… Efendim. Dominik polisi bizimkileri operasyonla almış diyor” diyen Ilıcalı, yaşananların detaylarını verdi.

Survivor Seda Ne Yaptı?

Seda Aktuğlu’nun Kolombiya ödülünde kural ihlali yaptığını söyleyen Ilıcalı, “Arkadaşımız çok zeki bir şekilde, havaalanında bir şahıstan telefon alıyor. ‘Beni kaçırdılar’ diyerek bunu yapıyor” dedi.

Şahsın telefonunda internet olmayınca Seda Aktuğlu’nun babasına yazdığı notu telefonun sahibinin annesi yanlış yorumlayarak Aktuğlu’nun kaçırıldığını düşünüp emniyete haber verdiği ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı, “İki ülkenin emniyet teşkilatını karıştırdı. Her şeyi riske sokabilecek derecede çok anlamsız sebep… Aklın başından gitmesi lazım” ifadelerini kullandı.

Ceza yiyen Seda Aktuğlu, 5 ödülden yararlanamayacak.

Survivor Seda Aktuğlu Kimdir? Survivor Seda Kaç Yaşında?

Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987’de Almanya’da dünyaya gelmiştir. Almanya’da eğitimine başlayan Aktuğlu, 2003’te Türkiye’ye gelerek liseyi Eskişehir’de bitirmiştir.

Marmara Üniversitesi’nde Almanca Öğretmenliği okuyarak üniversite hayatına devam etmiş ve Anadolu Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi eğitimi de almıştır.

Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılan Seda Aktuğlu çok sayıda insan tarafından bilinir olmuştur. Seda Aktuğlu, Survivor 2024 All Star’da mavi takımda yarışmaktadır.

09 Oca 2024 - 10:42 - Gündem