Müge Anlı Yusuf Kavuk Olayı Ne Oldu? Müge Anlı Derya Altun Kim? Müge Anlı Harun Ateş Kimdir?

31 yaşındaki genç aşçı Yusuf Kavuk’un 4 Temmuz’dan beri kayıp olduğu ortaya çıktı. Yürütülen soruşturma sonucunda gösterilen yerde kazı yapıldı ve Yusuf Kavuk’un kemikleri bulundu. Peki, Yusuf Kavuk’u kim öldürdü, nasıl bir cinayet işlendi?

Yusuf Kavuk’un uzun süredir kayıp olduğu ve öldürüldüğü anlaşıldı. Cinayetin ayrıntıları ise insanın tüylerini ürpertti. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme gelen olayda, Kavuk’un kız arkadaşı Derya’nın Harun Ateş ile gizli bir ilişkisi vardı. Ateş, Kavuk’u öldürdüğünü ve cesedini nereye gömdüğünü itiraf etti. Ateş’in bunlarla da yetinmeyip cesedin yanında piknik yaptığını söylemesi ise herkesi şoke etti.

Müge Anlı Yusuf Kavuk Olayı

Yusuf Kavuk adlı 31 yaşındaki bir baba, 6 ay önce Bursa’nın İnegöl ilçesinde kayboldu. Cesedi, Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki bir ormanlık alanda gömülü halde bulundu.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili eş zamanlı bir operasyon yaptı. Yusuf Kavuk’un kız arkadaşı Derya Altun, annesi, kız kardeşi ve Harun Ateş adlı şüpheli yakalandı. Ateş, Kavuk’un arkadaşı olduğunu ve onu öldürdüğünü kabul etti.

Müge Anlı Derya Altun Kimdir?

Yusuf Kavuk adlı kayıp baba, cinayet kurbanı olarak bulundu. Kavuk’un sevgilisi Derya ile gizli bir ilişki yaşayan Harun Ateş, onu öldürdüğünü itiraf etti. Müge Anlı, katil ve Derya’nın söylediklerini canlı yayında paylaştı.

Ateş’in, cesedi ormanlık alana gömdükten sonra orada piknik yaptığını söylemesi ise herkesi dehşete düşürdü. Kayıp adamın ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlandı. Oğullarının kaybolmasının aydınlatılmasını istedi. Aile üyeleri, Derya ve Yusuf’a tepki gösterdi. “Derya oğlumu 3 yıl boyunca aldattı. Yusuf dışında başkalarıyla da görüşüyormuş” dedi.

Aile, Yusuf’un Derya ile buluşmaya gittiğini ve bir daha dönmediğini söyledi. Fakat Yusuf Kavuk’un akıbeti korkunçtu. Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki bir ormana öldürülerek gömüldüğü anlaşıldı.

Müge Anlı Harun Ateş Kimdir?

Yusuf Kavuk’un kız arkadaşı Derya Altun, annesi, kız kardeşi, Derya Altun’un Yusuf Kavuk’u Makedonya’da tanıştırdığı Harun Ateş ve Harun Ateş’in sevgilisi olduğu iddia edilen kız arkadaşı yakalandı. Harun Ateş, Yusuf Kavuk ile tartıştığını ve onu bıçaklayarak öldürdüğünü kabul etti.

Cesedi aracında 1 gün sakladığını söyleyen Ateş, Kavuk’un ölü bedenini ormana gömdüğünü anlattı. Bursa Cinayet Büro Amirliği’nde alınan ifadesinde Harun Ateş şöyle dedi:

“Bursa Otogarı’nda telefon kulübesinden aradı beni. Telefonu yurtdışı yüzünden çalışmıyormuş, bu yüzden kulübeden aramış. Bursa Otogarı’nda olduğunu söyledi. Ben de arabayla gidip onu aldım. Derya yüzünden kavga ettik. Mobilyacılar Çarşısı yakınında arabayı durdurdum. İndik. Cebinden bıçak çıkardı, bana saldırdı. Ben de bıçağı elinden aldım, onu bıçakladım."

Harun Ateş, Yusuf Kavuk'un Cesedini Arabasında Gezdirmiş

Bıçakla elime de zarar verdim. Kavuk’un ölü bedenini bagaja koydum. Derya’nın evine gittim, gece boyunca suskun kaldım. 5 Temmuz sabahına kadar aracımda cesetle dolaştım. Sabah, Bilecik Bozüyük’te bildiğim bir ormanlık yere götürdüm, cesedi oraya attım. Üstünü taşlarla örttüm. Bıçağı nereye fırlattığımı unuttum.

Cesedi Gömülü Olduğu Yerde Piknik Yapmış

Derya ve ailesini de yanıma alıp cinayetten sonra oraya piknik yapmaya gittim birkaç defa. Onlardan ayrılıp cesede bakıyordum, bulunmuş mu diye. Bu pikniğe de aracım bozuk bahanesiyle başkalarının aracını kullanıyordum. Harun ve Derya cinayeti kabul ettikten sonra hapse atıldı.

09 Oca 2024 - 11:14 - Gündem