Ezgi Mola ve Enis Arıkan Küs Mü? Enis Arıkan ve Ezgi Mola Neden Küstü?

Enis Arıkan ile Ezgi Mola’nın uzun yıllara dayanan dostluklarına göz koyanlar olmuştu. İkili arasına giren kara kedi yüzünden küstükleri söylenmişti. Enis Arıkan ile Ezgi Mola’nın neden küstüğü merak ediliyordu. Küslük nedenlerini gizleyen eski dostlar hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Enis Arıkan ve Ezgi Mola’nın arasındaki sorunların tüm ayrıntıları haberimizde…

Enis Arıkan ile Ezgi Mola’nın uzun yıllara dayanan dostluklarına nazar değdi. İkili arasına giren kara kedi yüzünden küstükleri söylendi. Enis Arıkan ile Ezgi Mola’nın neden küstüğü ise merak ediliyordu.

Enis Arıkan ve Ezgi Mola Küs Mü?

Her anlarını birlikte paylaşan eski dostların beklenmedik küslüğü, hayranlarını şaşırttı. Dostlukları biten ünlü isimler, konuyla ilgili sessiz kaldı.

Biten dostlukları hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Ezgi Mola ve Enis Arıkan’ın küslüğüyle ilgili sosyal medyada bir kullanıcı yeni bir iddia ortaya attı.

Ezgi Mola ve Enis Arıkan Küslüğüne Yeni İddia 

Enis Arıkan’ın doğuma katılmadığı, sonra da ziyarete gelmediği iddia edildi. Enis Arıkan’ın Ezgi Mola’ya destek olmaması sosyal medya kullanıcıları tarafından kınandı.

İkilinin arasının, Ezgi Mola’nın Mustafa Aksakallı ile sevgili olduğundan beri bozuk olduğu söylendi. Fakat Enis Arıkan ve Ezgi Mola ikilisi ne ortak şekilde ne de ayrı ayrı olarak konuyla ilgili konuşmayı tercih etmiyorlar.

09 Oca 2024 - 14:53 - Magazin