Gelin Evi Elif Köroğlu Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölümü İzle (10 Ocak 2024)

Gelin Evi Elif Köroğlu hakkında bilgiler Show TV’de yayınlanan Gelin Evi programının yarışmacıları arasında yer alan Elif Köroğlu ile ilgili bilgiler sosyal medya ve internet kullanıcıları tarafından çok araştırılmaktadır. Elif Köroğlu kimdir? Nereden gelmektedir? Yaşı kaçtır? Haberimizde bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz…

Aslı Hünel ile Gelin Evi, 10 Ocak Çarşamba günü saat 12.30’da yeni bölümüyle Elif Köroğlu’nun evini ziyaret edecek. Aslı Hünel İle Gelin Evi 10 Ocak Pazartesi 2024 yarışmacısı kimdir? Show TV 1207. Bölümde 3.gün yarışmacısı olarak Elif Köroğlu gelin olarak karşımıza çıkacak.

Gelin Evi Elif Köroğlu Kim?

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümü, 24 yaşında ve 6 aylık evli olan Elif Köroğlu’nun evini ziyaret edecek. Elif Gelin’in çeyizlerini görecek, düğün fotoğraflarını inceleyecek, evinin dekorasyonunu ve sofrasını puanlayacak. Elif Gelin, rakiplerine karşı kaç puan toplayacak?

Her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, beş gelinin ev hanımlığı yeteneklerini gösterdiği beceri oyununu kazananlara da sürpriz hediyeler dağıtılacak. Elif Gelin, Sakarya doğumludur ve ev hanımıdır. Farklı kişiliği ve evine yaptığı dokunuşlarla yarışmada fark yaratmaya hazırlanıyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Program, farklı kültürlerden ve yaşamlardan gelinlerin evlerine misafir oluyor. Gelinlerin rekabeti ve dostluğu, izleyicilere eğlenceli anlar sunuyor. Yarışmanın sonunda büyük ödülü alacak gelin ise merakla bekleniyor.

Hafta sonunda büyük ödülü kazanan gelin 50 bin TL’yi cebine koyacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, 5 gelinin ev hanımlığı yeteneklerini gösterdiği beceri oyununu kazananlara da sürpriz hediyeler dağıtılacak.

10 Oca 2024 - 14:25 - Kadın