Şahane Hayatım 10. Bölüm İzle! Şahane Hayatım Son Bölüm Full İzle

Şahane Hayatım dizisinin 10. bölümü nihayet yayınlandı. 10 Ocak Çarşamba akşamı izleyicileri ekran başına kilitleyen Şahane Hayatım yeni bölümde neler olduğu incelendi. Cansel Elçin ve Ece Uslu Şahane Hayatım kadrosuna katıldı. Onur’un boşanma davası için yaptığı planlar izleyenleri şaşırttı. Şahane Hayatım 10 bölüm izle full linki burada…

Şahane Hayatım dizisinin 10. bölümü seyircileri heyecanlandırdı. Hilal Altınbilek’in Şebnem rolüyle izleyenleri büyülediği Şahane Hayatım dizisi, Bir Zamanlar Çukurova’daki Züleyha karakterinden sonra yeni bir başarı hikayesi yazdı. 10 Ocak Çarşamba akşamı Fox TV’de yayınlanan Şahane Hayatım dizisinin 10. bölümüne izleme linki sunuldu. 

Şahane Hayatım 10. Bölüm Full İzle 

Şahane Hayatım dizisinin 10. bölümü 10 Ocak Çarşamba akşamı seyircilerle buluştu. Şahane Hayatım yeni bölümde Şebnem’in sırları tek tek ortaya çıktı. Şebnem’e sevgisini açmak üzere olan Mesut polislerin geldiğini fark etti. Mesut’un önünde zor bir seçim vardı.

Şahane Hayatım 10. bölümde Onur ve Aysel, Melisa’nın evlerine yerleşmesine şaşırdı. Melisa, Şebnem’i kızdırmak için çocuklara anne rolü oynamaya başladı. Melisa herkesi çıldırttı. Selo, İzbo sayesinde Şebnem’in geçmişini öğrendi. Selo’nun elinde Şebnem’i bitirecek bir plan vardı.

Şebnem, boşanma davası için avukat ararken beklenmedik tepkiler aldı. Şahane Hayatım yeni bölümde Şebnem’in akıl danıştığı Ece de geldi. Ece ve Emre’nin ortadan kaybolması herkesi şoke etti. Yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor. Şahane Hayatım 10. bölümde bunlar ve daha fazlası…

Şahane Hayatım Oyuncuları 

Şahane Hayatım dizisinin oyuncu kadrosu genişledi. Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk’un arasına Ece Uslu ve Cansel Elçin de katıldı.

Şahane Hayatım Fragman 

10 Oca 2024 - 17:10 - Gündem