Deprem Çocukları Kaçırıldı Mı? Epstein Davasında Türkiye'deki Çocuklar Hakkında Korkunç İddia!

Amerikalı zengin Jeffrey Epstein, hapishanede hayatına son vermeden önce ‘pedofili adası’nda küçük kızlara cinsel saldırıda bulunuyordu. Bu davanın Türkiye bağlantısı ortaya çıktı. Epstein’ın uçak pilotu Nadya Marçinko, Türkiye’den kız çocuklarının kaçırılarak ABD’ye getirildiğini öne sürdü.

ABD’de küçük kızlara cinsel saldırı ve fuhuş suçundan hapse giren ve orada yaşamını yitiren Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’in davasında yeni belgeler açığa çıktı. Belgelerde ‘ Türkiye’ ibaresi göze çarptı. Mağdur kız çocuklarının avukatı Katherine W. Ezell, Jeffrey Epstein’ın Slovakyalı özel pilotu Nadya Marçinko’yu sorguladı. Bu sorgu da belgeler arasında yerini aldı.

Deprem Çocuklarını Epstein Mi Kaçırdı?

ABD’de cinsel istismar ve fuhuş suçlamasıyla hapse giren ve orada ölü bulunan Amerikalı zengin Jeffrey Epstein’in davasında yeni gelişmeler yaşandı. ABD New York Bölge Hakimi Loretta Preska, yüzlerce belgenin gizliliğini kaldırdı.

Epstein’in Slovakyalı özel pilotu Nadya Marçinko, Epstein’ın Türkiye ve Çekya’dan kız çocuklarını kaçırdığını ve bu çocukları cinsel saldırı ağında kullandığını iddia etti. Bu iddia kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Türkiye'deki Deprem Bölgesinden Çocuklar Kaçırıldı Mı?

ABD eski Başkanı Bill Clinton ve 1999 Yalova Depremi arasındaki iddialar, korkunç suçlamaların ardından yeniden gündeme geldi.

1999 depremi sonrası Türkiye’ye gelen ve dünya basınına poz veren Clinton, ABD’ye döndükten sonra, deprem bölgesindeki çocuklardan bazılarının ortadan kaybolduğu haberleri duyulmuştu.

Deprem Sonrası Çocukların Kaybolduğu Haberleri Çıkmıştı

1999 depremi sonrası Türkiye’yi derinden sarsan bir başka olay da kaybolan çocuklardı. Aileleri yıllarca umutla bekleyen ve “depremin kayıp çocukları” diye anılan bu çocuklar, Marçinko’nun şok edici sözleriyle tekrar gündeme geldi.

Marçinko’nun “Türkiye’den çocuk kaçırdık” demesi, Bill Clinton’ın deprem bölgesine gittiği dönemde ortadan kaybolan çocuklarla bağlantılı olabileceği ihtimalini akıllara getirdi.

11 Oca 2024 - 10:10 - Gündem