Gelin Evi Gülay Küçükşimşek Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölümü İzle (11 Ocak 2024)

Show TV’nin sevilen programı Gelin Evi’nin yarışmacılarından biri olan Gülay Küçükşimşek hakkında sosyal medyada ve internette merak edilenler var. Gülay Küçükşimşek kimdir? Nereden gelmektedir? Yaşı kaçtır? Bu soruların yanıtları haberimizde…

Show TV’nin popüler programı Gelin Evi’nin 11 Ocak Perşembe 2024 tarihli yeni bölümünde yarışacak olan gelin kimdir? 1208. Bölümde ekrana gelecek olan 34gün yarışmacısı Gülay Küçükşimşek hakkında bilgiler nelerdir? Diğer gelinlerden ne kadar puan alacak? Bu soruların yanıtları haberimizde…

Gelin Evi Gülay Kimdir?

Gülay Küçükşimşek 1996 yılında doğdu ve şu anda 28 yaşında. 2 yıldır evli olduğunu söyledi. Erzurum doğumlu olan Gülay Küçükşimşek, yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Instagram hesabı @gulay_celebii ile 939 kişi tarafından takip ediliyor.

Beş yeni gelin, her gün sırayla birbirlerinin evlerine misafir olacaklar. Final gününde en çok puanı alan gelin, 12 çeyrek altın ödülünü alacak. Ev sahibi gelin, kendisiyle ilgili yapılan testi başarıyla tamamlarsa, 1 altın daha kazanabilecek.

Asıl Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Beş yeni gelin, her gün sırayla birbirlerinin evlerine gidecek ve evlilik teklifleri, düğünleri, altınları, çeyizleri gibi konularda rekabet edecekler. Program, yeni evli çiftlerin evlerindeki yaşantıları, kültürleri ve mutfak becerileri üzerinden eğlenceli bir yarışma sunacak.

Final gününde büyük ödül ve çeyrek altınlar için mücadele edecek gelinlerden biri de Gülay Gelin. Programın ilgi çekici bölümlerinde ev sahibi gelin, ilişki testini başarıyla tamamlarsa, 1 altın daha kazanabilecek.

11 Oca 2024 - 13:10 - Kadın