Yemekteyiz Pınar Özipek Kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugünkü Bölüm İzle (11 Ocak 2024)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni bölümüyle haftanın dördüncü gününde ekrana geldi. Yemekteyiz yarışmasında 11 Ocak Perşembe gününün yarışmacısı Pınar Özipek seçildi. Zuhal Topal Yemekteyiz yarışmacısı Pınar’ın estetikleri hakkında tartışmalar bitmedi. Pınar Özipek kimdir, hayatı nasıldır merak konusu oldu. İşte Yemekteyiz Pınar Özipek’in hayatı…

Yemekteyiz yarışmasında dördüncü gün heyecanı yaşanıyor. TV8 Yemekteyiz canlı yayında izleyicileri bilgilendirdi. TV8 Yemekteyiz izleyenler günün yarışmacısı Pınar Özipek hakkında merak ettiklerini araştırmaya başladı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Özipek Kimdir?

Yemekteyiz yarışmasında haftanın dördüncü günü heyecanı yaşanıyor. 11 Ocak Perşembe günü ekrana gelen Zuhal Topal Yemekteyiz 519. bölümün yarışmacısı Pınar Özipek seçildi. Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarından olan Pınar Özipek 48 yaşında. Yemekteyiz’in dördüncü gün yarışmacısı olan Pınar’ın bekar olduğunu öğrendik.

Yemekteyiz Pınar Makedonya Göçmeni ve Pilates eğitmeni. Görüntüsüne çok önem veren Yemekteyiz Pınar, kendisini lezzet kraliçesi olarak nitelendiriyor. Yemekteyiz Pınar’ın estetikleri hafta boyunca tartışma konusu oldu. Yemekteyiz Pınar’ın shoplu fotoğraflarını ortaya atan İlkay’a sert tepki gösterdi. Yemekteyiz 11 Ocak yarışmacısı Pınar Özipek’in kaç puan alacağı merak ediliyor.

Yemekteyiz Yeni Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8’de hafta içi her gün, 5 farklı yarışmacımızın evine misafir oluyoruz. Onlar yemek hazırlarken, Zuhal Topal da yemeğin lezzetine, baharatına, yarışmacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan veriyor.

Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde belirleyici oluyor. Finalde en çok puanı alan büyük ödül olan 75.000 TL’yi almaya hak kazanıyor.

11 Oca 2024 - 16:41 - Kadın