Arak Dizisi Neden Kara Oldu? Kara Dizisi 2. Bölüm İzle! Kara Dizisi Son Bölüm Full İzle

Show Tv’de ekrana gelen Arak dizisi hakkında radikal bir karar verildi. İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrolünü paylaştığı Arak, 21 Aralık 2023’te ilk bölümüyle izleyiciyle buluşmuştu. Dizi radikal bir kararla isim değişikliğine gitti. 11 Ocak Perşembe akşamı 2. bölümüyle ekrana gelecek Kara konusu ve oyuncularıyla ilgi uyandırıyor. Peki, Arak dizisinin adı neden Kara oldu, Kara dizisi oyuncuları kimler, konusu ne?

İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrolünü paylaştığı Kara, 11 Ocak Perşembe akşamı 2. bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapıyor, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay yazıyor. Arak ismiyle başlayan dizi, yeni yılda Kara ismiyle devam ediyor. Kara, hayatı elinden alınan Kara’nın intikam peşinde koştuğu ve genç bir adamla beklenmedik şekilde karşılaşan Zeynep’in ilgi çekici hikayesini anlatıyor.

Kara Dizisi İsim Mi Değiştirdi?

Yeni dizi "Arak"ın ilk bölümü ekrana geldikten sonra sürpriz bir karar verildi: dizinin adı “Kara” oldu. Dizinin isim değişikliği “ARAK’ın sır perdesi KARA’nın hikâyesine açılıyor! Geçmişin gölgesinde çarpıcı bir intikam yolculuğuna hazır olun. ARAK’ın KARA’ya dönüştüğü hikâye başlıyor…” sözleriyle birlikte yayınlanan bir video ile duyuruldu.

Kara Dizisi Hangi Gün?

İlk bölümüyle ilgi çeken dizi, babasının intikamını almak için harekete geçen Kara (İlker Kaleli) ile çok farklı bir hayat süren Zeynep’in (Öykü Karayel) yollarının kesişmesi ve birlikte verdikleri savaşı konu alıyor. “Kara” 2. bölümüyle 11 Ocak Perşembe Show TV’de izleyicilerle buluşacak.

Kara Dizisi 2. Bölüm Full İzle

Arak dizisi her hafta perşembe günleri ekrana geliyor. Yeni bölümde Kara, haksızlığa uğrayanların yanında, haklarını gasp edenlerin karşısında olan bir işe giriyor. Kara’nın ekibi, ailesi gibidir.

Kara’nın karşısına çıkan gazeteci Zeynep Çınar, ünlü ekonomi profesörü Rauf Çınar’ın kızıdır. Kara ve Zeynep birbirlerini tanımıyorlar ama tanışmış gibi hissediyorlar. Çünkü çok farklı hayatlar sürmelerine rağmen, geçmişte yolları kesişiyor. Arak 2 bölüm fragmanı Zeynep, annesinin ölüm yıldönümünde babası Rauf ve kardeşi Rüzgar’ın arasındaki kavgaya tanık oluyor. Kara ise beklenmedik bir kayıp yaşayarak sarsılıyor. Ablası Yosun ve kardeşi Sedat ile yıllar sonra buluşuyor.

Zeynep, her yıl olduğu gibi o günü eski evlerinde yaşıyor. Kara, babaannesi Sema Sultan’ın anlattıklarını, babasının haksız yere hapse atılmasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışıyor. İkisi de her şeyin başladığı ve bittiği yerde kalplerini acıtan yarayla yüzleşiyor. Arak yeni bölümde bu yara onları yakınlaştıracak mı yoksa uzaklaştıracak mı merak konusu. Arak yeni bölümde neler olacak…

11 Oca 2024 - 16:56 - Gündem