Feyza Altun'un Eşi Kimdir? Feyza Altun'un Eşi İlker Sungurlar Serveti Ne Kadar?

Feyza Altun’un eşi kimdir, nereden gelir, ne iş yapar? Bu sorular, Feyza Altun’un eşiyle ilgili merak edilenleri araştıranlar tarafından sıkça soruluyor. Sosyal medyada gündem olan Feyza Altun’un eşi İlker Sungurlar hakkında detaylar şöyle…

Feyza Altun, sosyal medyada yaptığı gündem yorumlarıyla çok konuşulan bir avukat. Feyza Altun’un kişisel hayatı da ilgi çekiyor. Ünlü avukat birkaç yıl önce Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla evlendiğini duyurmuştu.

Altun’un evli olduğunu öğrenenler eşinin kimliğini araştırmaya başladı. “Feyza Altun’un eşi İlker Sungurlar kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?” sorusu merak ediliyor. Peki Feyza Altun’un eşi kim? İlker Sungurlar hakkında bilgiler şöyle…

İlker Sungurlar Kimdir?

Feyza Altun ile evli olan İlker Sungurlar, Modernist Group’un sahibi olarak tanınıyor. İlker Sungurlar, 1987 yılında İstanbul, Üsküdar’da dünyaya geldi. Eşi Feyza Altun gibi hukuk eğitimi alan Sungurlar, Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu.

Birkaç gün önce bir programda konuşan Feyza Altun 2021 yılında nikah kıydığı İlker Sungurlar ile ilgili şunları söyledi;

“Siyasete hakim erkek bana çekici gelir. Hatta şimdiki eşim de bana böyle çekici geldi. Siyaset ve hukuk konusunda bilgili olan insanlara her yönden saygı duyarım. Eşime sinirlendiğim için onu sosyal medyadan takipten çıkardım. Kavga ettiğimizde birbirimizi sosyal medyadan sileriz."

Feyza Altun Kimdir?

Feyza Altun, 1987 yılında İstanbul’da doğdu.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Altun, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İnsan Hakları Hukuku alanında yüksek lisans yaptı.

Avukat olarak çalışmanın yanı sıra yazarlık da yapan Altun, kendini avukat, feminist, aktivist, filantrop ve yazar olarak nitelendiriyor. 2015 yılında 7 aylık bebeğiyle birlikte duruşmaya katılan Feyza Altun, uzun bir süre gündemde kalmıştı.

12 Oca 2024 - 12:33 - Gündem