Gelin Evi Yüsra Sönmez Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (12 Ocak 2024)

Gelin Evi programında yarışan Yüsra Sönmez, izleyicilerin ilgi odağı oldu. Sosyal medya ve internet kullanıcıları, genç yarışmacıyla ilgili birçok soru soruyor. Yüsra Sönmez’in hayatı hakkında bilinmesi gerekenler şunlar…

Show TV’de yayınlanan Aslı Hünel İle Gelin Evi 12 Ocak Cuma 2024 tarihli yeni bölümde yarışacak olan gelin kimdir? 1209. Bölümde 5.gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Yüsra Sönmez kimdir? rakipleri ona ne kadar puan verecek.

Gelin Evi Yüsra Kimdir?

Yüsra Sönmez, Gelin Evi programının genç ve dikkat çeken yarışmacılarından biridir. 2001 yılında doğan Sönmez, 23 yaşındadır.

Kendini tanıtırken Selanik kökenli olduğunu söyleyen Sönmez, mesleği güzellik uzmanlığıdır. Genç kadın, henüz iki ay önce evlendiğini anlatmıştır. Böylece, Gelin Evi programının gözde yarışmacılarından olan Yüsra Sönmez’in hayatı, izleyiciler ve internet kullanıcıları tarafından merakla izlenmektedir.

Genç güzellik uzmanının programdaki başarısı ve yaşamı, her gün daha çok ilgi uyandırmaktadır.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Yeni evli gelinler, mutfaktan geleneklere kadar her alanda rekabet edecekleri bu programda sizleri bekliyor. Evlenme teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha pek çok şey bu eşsiz programda. Her gün beş yeni gelin, birbirlerinin evlerine misafir olacak ve final günü 10 Çeyrek Altın için yarışacaklar.

Ayrıca her gün ev sahibi gelin ve eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığı yeteneklerini gösterdiği beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Her gün beş yeni gelin, birbirlerinin evlerine gidecek ve final günü 12 çeyrek altını kapmak için mücadele edecekler. 

12 Oca 2024 - 13:57 - Kadın