Gelin Evi Hayrunnisa Demir Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (15 Ocak 2024)

Hayrunnisa Demir, Gelin Evi’nin genç ve güzel yarışmacısı olarak dikkat çekiyor. Hayrunnisa Demir, kimdir, nereden gelir, ne iş yapar? İşte merak edilenler!

Gelin Evi programının genç ve güzel yarışmacılarından Hayrunnisa Demir, izleyicilerin ilgisini çekiyor. Hayrunnisa Demir kimdir, nereden katılıyor, ne iş yapıyor? İşte genç yarışmacıyla ilgili bilgiler:

Gelin Evi Hayrunnisa Kimdir?

Hayrunnisa Demir, 2001 yılında Çorum’da doğdu. 22 yaşındaki genç yarışmacı, Ankara Keçiören’de ikamet etmektedir. Gelin Evi programında enerjik ve samimi kişiliğiyle öne çıkan Hayrunnisa, 5.5 aylık bir evli kadındır.

Programda evlilikle ilgili deneyimlerini ve görüşlerini paylaşan Hayrunnisa, genç olmasına rağmen olgun davranışlarıyla takdir toplamaktadır. Hayrunnisa, makyöz ve türban tasarımcısı olarak da yetenekli olduğunu söylemektedir.

5 yıldır türban tasarımı yapan Hayrunnisa, programda kendi tasarımlarını ve makyaj becerisini göstererek izleyicilerin ilgisini çekmektedir.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Show TV’nin sevilen programı ‘ Aslı Hünel ile Gelin Evi’ beş hamarat ve iddialı gelin ile Ankara’da heyecanlı bir haftaya giriyor. Ev dekorasyonu, düğün detayları, yemek sunumu, el emeği çeyiz gibi her alanda yarışan fenomen program, izleyicileri ekrana bağlamaya devam ediyor.

Haftanın sonunda birinci olan gelin, 50 Bin TL büyük ödülü kazanacak! Ayrıca her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, 5 gelinin hafta içinde ev hanımlığı becerilerini gösterdiği oyunu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

15 Oca 2024 - 13:53 - Kadın