Yemekteyiz Çağla Kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Çağla Özdöker Kim, Nereli?

Eğlenceli sunucu Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz programında bu hafta, yarışmacılar müzik ve lezzetin harmanlandığı bir gösteriye tanık olacaklar.

Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları arasında Çağla Özdöker de yer alıyor. Çağla Özdöker, Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de kimdir, nereden katılıyor?

Yemekteyiz Çağla Özdöker Kimdir?

Yemekteyiz programına katılan Çağla Özdöker, 32 yaşında bekar bir İzmirli. DJ’lik yaparak hayatını kazanan ve rap şarkılarıyla sahne alan Çağla, yemek yapmayı da çok seviyor. Programda hem lezzetli hem de müzikli bir sunum yapmaya hazırlanan Çağla, misafirlerini hem doyuracak hem de eğlendirecek.

Çağla, DJ’lik mesleğinde kazandığı tecrübe ve enerjiyi yemek masasına da yansıtacağını söylüyor. Yemekteyiz’de birincilik için mücadele eden Çağla, hem yemek hem de müzik konusunda kendine güveniyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı Çağla Kim?

Çağla Özdöker, İzmir’in müzik ve lezzet tutkusunu yansıtan bir yarışmacı olarak Yemekteyiz’de boy gösteriyor. Kendi rap şarkılarıyla da sahne alan Çağla, yemek masasında da müzikli bir gösteri sunmaya hazırlanıyor.

Yemekteyiz’de İzmir’in coşkusunu ve sıcaklığını yaşatacak olan Çağla Özdöker, lezzetli yemekleriyle de misafirlerini memnun etmeye çalışacak. Çağla’nın performansı, haftanın finaline yakışır bir şekilde hem eğlenceli hem de lezzetli olacak gibi görünüyor.

16 Oca 2024 - 15:55 - Gündem