İnci Taneleri Ne Zaman Başlıyor? İnci Taneleri Konusu? İnci Taneleri Oyuncuları? İnci Taneleri Fragman Yayınlandı!

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri, yayın tarihiyle merak uyandırıyor. Dizinin başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü’nün Dilber rolünde sergilediği pavyon dansı, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de oynadığı dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz netleşmedi. İşte, Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri hakkında bilinenler…

Kanal D’nin yeni dizisi İnci Taneleri, ilk fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırdı. Dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan, Azem rolüyle karşımıza çıkıyor. Dizide Hazer Ergüçlü ise Dilber karakterine hayat veriyor. Dilber’in pavyon dansı sahneleri, fragmanda göze çarpıyor. İşte, İnci Taneleri dizisi hakkında merak edilenler…

İnci Taneleri Konusu

Azem, ailesiyle mutlu bir edebiyat öğretmeniyken bir gecede her şeyini kaybeder. Hapishaneye düşen Azem, yıllar sonra özgürlüğüne kavuştuğunda tek bir isteği vardır. Çocuklarıyla kavuşup, onlarla birlikte bir yemek yiyebilmek. Ancak Azem, zamanın durmadığını fark eder. Çocukları da Azem gibi zorlu bir hayat sürmüş, artık kendilerine yeni birer dünya kurmuşlardır.

İnci Taneleri Oyuncuları 

İnci Taneleri dizisi, BKM Yapım’ın hazırladığı bir dizi. Dizinin oyuncu kadrosu, Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı oyunculardan oluşuyor.

İnci Taneleri Ne Zaman?

İnci Taneleri dizisinin ne zaman başlayacağı ve hangi gün yayınlanacağı merak ediliyor. Son çıkan fragmanda dizinin yayın tarihi '25 Ocak Perşembe' günü olarak ekranlara geleceği duyuruldu.

İnci Taneleri Fragman

16 Oca 2024 - 17:53 - Gündem