TRT'den Çok Ses Getirecek Yeni Dizi: Kül Masalı! Kül Masalı Konusu Nedir? Kül Masalı Oyuncuları?

Kül Masalı adlı yeni dizi için TRT1 kolları sıvadı. Dizinin baş karakterlerini Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu canlandırıyor.

Kül Masalı isimli yeni dizinin baş karakterleri Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu. Diziyi Cemil Cengiz yapımcı, Metin Balekoğlu yönetmen olarak hayata geçiriyor. Dizi yakında TRT1’de seyirciyle buluşacak.

Kül Masalı Oyuncuları 

Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel’in yazdığı, Bekir Toplar’ın görüntü yönetmenliğini yaptığı Kül Masalı dizisi yakında TRT1’de seyirci karşısına çıkacak.

Dizide Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi oyuncular rol alıyor.

Kül Masalı Dizi Konusu 

Özge (Sevda Erginci) restoranda aşçı olarak çalışan yoksul ve alçakgönüllü bir genç kadındır. Türkiye’nin en güçlü ve saygın ailelerinden birinin varisi Arat Giraylı (Gökhan Alkan) ile tanışır, aşık olur ve evlenir. Özge, Arat’ın ailesiyle birlikte yaşadığı konağa geldiğinde, kendini bir anda bir masaldan çıkıp entrikaların içine girmiş bulur.

Arat’ın geçmişiyle ilgili sorunları, Özge’nin kız kardeşi Behiye’nin (Gizem Güneş) para hırsı ve Arat’ın esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeden eşi Jale’nin (Başak Gümülcineoğlu) gölgesi, Özge’nin hayatını daha da zorlaştırır.

17 Oca 2024 - 14:32 - Gündem