Kısmetse Olur Gizem ve Ferhat'ın Kırmızı Oda Anları Herkesi Şaşırttı! İşte O Görüntüler

Kısmetse Olur Aşkın Gücü, YouTube’daki ikinci sezonunda da seyircisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Gizem ve Ferhat arasında kıvılcımların çaktığı sahneler, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kırmızı odaya giren ve yalnız kalan ikilinin yaşadıkları, çok sayıda yoruma neden oldu.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü, YouTube’da 7 yıl sonra tekrar seyircisiyle buluşuyor. İkinci sezonuyla da heyecan yaratan yarışma programının son bölümünde, ünlü yarışmacıların içten davranışları sosyal medyada konuşuldu.

Kısmetse Olur Gizem ve Ferhat 

Kısmetse Olur’un sevilen çiftleri arasında yer alan Ferhat ve Gizem kırmızı odada yalnız kaldı. Ferhat ve Gizem’in kırmızı odada yaşadıkları anlar sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Gizem Ferhat’a ilgi göstermesini istediğini belirtirken ‘Senin neler yapman gerektiğini söylüyorum. Bunları yap diyorum. İlişkimiz tutku dolu olsun. Şu anda tutku yok’ dedi.

Gizem bunları söylerken Ferhat’a yaklaştı. Ferhat’ın ‘Başka nerede yanlışım var? Söyle bakalım’ demesiyle yakınlaşma sürdü. Gizem ‘Bu şekilde devam edip beni ihmal edersen beni azar azar kaybedebilirsin’ diyerek Ferhat’a mesaj verdi.

Kısmetse Olur Gizem ve Ferhat Yakınlaşmasına Tepki Yağdı

Bu konuşmaları ve yaşadıkları anlar sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medyada; ‘Bunları kim takip ediyor’, ‘TikTok’ta erotik sahneler olmuş’, ‘Bu programlara artık son verilsin’ gibi yorumlar atıldı.

17 Oca 2024 - 15:26 - Kadın