Şahane Hayatım 11. Bölüm Full İzle! Şahane Hayatım Son Bölüm İzle

Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümünde, “Beni Kendimden İğrendirdiniz” diye bağıranlar oldu. 17 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelen Şahane Hayatım 11. bölümde Ece Uslu ve Cansel Elçin arasında kıyamet koptu. Şebnem Melisa evli olduğunu anlayınca büyük bir plan yaptı. Şahane Hayatım 11. bölümü izlemeyi unutmayın. Şahane Hayatım son bölüm 11 bölüm tam izleme linki burada…

Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümü 17 Ocak Çarşamba akşamı yayınlandı. Çarşamba günleri izleyicileriyle buluşan Şahane Hayatım son bölüm 11 bölüm tam izleme linki için tıklayın. Şahane Hayatım yeni bölümde neler olacak? Komplo, aşk, gerilim ve heyecanın eksik olmadığı Şahane Hayatım yeni bölümde, “Melisa ile hâlâ evliyiz, biz boşanmadık” dedi.

Şahane Hayatım 11. Bölüm İzle 

Şahane Hayatım dizisinin oyuncuları 17 Ocak Çarşamba akşamı tam kadro ekrandaydı. Şahane Hayatım 11 bölümü izlemek isteyenlere yeni bilgiler sunuldu. Şahane Hayatım 11. bölümde Selo, Şebnem’in geçmişteki ilişkisini öğrenip hesap sormaya gitti.

Mesut da Şebnem’i en büyük düşmanıyla birlikte görünce şok oldu.Ece Uslu’nun Şebnem’in danışmanı Ece, Cansel Elçin’in Melisa’nın eşi rolüyle katıldığı Şahane Hayatım oyuncuları yeni bölümde kıyameti kopardı.

Şahane Hayatım 11 bölümü izle Aysel, Şebnem’in tüm pisliklerini açığa çıkarmak istedi. Bu nedenle Şebnem’in ailesiyle riskli bir oyun kurmaya başladı. Nesrin Cevadzade’nin rol aldığı Melisa, Şebnem’in kendine duyduğu nefreti fırsat bilerek Onur’u yanına aldı ve şirkette kritik bir pozisyon elde etti.

Şebnem, Melisa’ya çok sert bir ders verdi. Gümüşçü ailesine büyük bir sürpriz yapan hamle seyircileri şaşırtmaya geliyor. Bunlar ve daha fazlası 17 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de Şahane Hayatım yeni bölümde…

Şahane Hayatım Oyuncuları 

Şahane Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk gibi ünlüler var. Şahane Hayatım yeni bölümlerinde Ece Uslu ve Cansel Elçin de katıldı.

17 Oca 2024 - 16:45 - Gündem