Mükremin Gezgin Asker Kaçağı Mı? Mükremin Gezgin Kimdir? Mükremin Gezgin Nereli?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, askerlik görevini yerine getirmediği ortaya çıktı. Ağlayarak askere gitmek istemediğini söyleyen Gezgin’in paylaştığı video, sosyal medyada gündem oldu.

Mükremin Gezgin, hamilelik taklidi ve estetik operasyonlarıyla TikTok’ta ünlü olmuştu. Ancak sosyal medya fenomeni askerlik yapmadığı için aranıyordu. Mükremin, Instagram’da video paylaşarak askere gitmek zorunda olduğunu ağlayarak duyurdu.

Mükremin Gezgin Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, Tiktok’ta hamilelik videolarıyla dikkat çekmişti. Gezgin, Tiktok’ta 1.1 milyon, Instagram’da ise 112 bin kişi tarafından takip ediliyordu. Gezgin’in “hamile” olduğunu iddia ettiği videoları, hem destek hem de eleştiri almıştı.

Mükremin Gezgin Askere Gidiyor Mu?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, hamilelik iddiası ve estetik operasyonlarıyla gündem olmuştu. Mükremin, Tiktok’ta 1.1 milyon, Instagram’da ise 112 bin kişiye ulaşmıştı. Mükremin’in hamilelik taklidi yaptığı videoları, hem hayranlarından hem de eleştirenlerden yorum almıştı.

Mükremin, görünümünü değiştirmek için birçok ameliyat geçirmişti ve bunları sosyal medyada paylaşmaktan çekinmemişti. Sosyal medya fenomeni son olarak şok edici bir videoyla karşımıza çıktı. Mükremin’in askerlik yapmadığı ve arandığı anlaşıldı. Instagram’da video yayınlayan Mükremin, ağlayarak askere gitmek istemediğini söyledi.

Fenomen şöyle konuştu:

“Bu saçla bu tırnakla bu kirpikle askere nasıl giderim? Devletimizden çok memnunum, askerlerimize saygım sonsuz. Ama ben kadın ruhlu bir insanım. Kendimi kadın gibi hissediyorum. Bu bedenle askere nasıl giderim? Asker kaçağı olarak görünüyorum, 15 gün süre vermişler. Ben ne yapacağım? Her şey ters gidiyor.”

18 Oca 2024 - 10:32 - Gündem