Gelin Evi Hatice Yılmaz Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölümü İzle (18 Ocak 2024)

Show TV’de yayınlanan Aslı Hünel İle Gelin Evi programının 18 Ocak Perşembe 2024 tarihli yeni bölümünde yarışacak olan gelin adayı Hatice Yılmaz kimdir? Haftanın dördüncü gününde evini ve düğününü gösterecek olan Hatice Yılmaz, diğer gelinlerden ne kadar puan almayı umuyor? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için 1213. bölümü kaçırmayın.

Hatice Yılmaz, Show TV’nin sevilen programı Gelin Evi’nin 18 Ocak Perşembe 2024 tarihli bölümünde yarışan gelinlerden biridir. Hatice Yılmaz hakkında sosyal medya ve internet kullanıcıları tarafından merak edilen birçok detay vardır. Hatice Yılmaz’ın nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, evi ve düğünü nasıl olduğu gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Gelin Evi Hatice Kimdir?

Hatice Yılmaz, 1998 yılında doğmuş ve 25 yaşında olan bir Gelin Evi yarışmacısıdır. 2.5 yıllık evli olan Hatice, programda evlilikle ilgili tecrübelerini ve görüşlerini anlatmaktadır. Hatice, mesleği “Güzellik Uzmanı” olan bir gelindir.

Bu alanda bilgili ve deneyimli olduğunu belirten Hatice, izleyicilere güzellik ve bakım önerileri vermeyi planlamaktadır. Gelin Evi’nin neşeli ve dinamik gelini Hatice Yılmaz, programın yayına girmesinin ardından sosyal medyada da popüler olmuştur.

İnternet kullanıcıları, Hatice’nin hayatına dair merak ettikleri detayları öğrenmek için sosyal medya hesaplarını sık sık ziyaret etmektedir.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Son Bölüm İzle 

Evlilik hayatının her yönünü gözler önüne seren bu programda, beş yeni gelin birbirlerinin evlerine misafir oluyor. Her gün bir gelinin evlilik hikayesi, düğünü, çeyizi ve mutfak maharetleri izleyicilerle paylaşılıyor. Final günü 10 Çeyrek Altın kazanmak için yarışan gelinler, haftanın sonunda 50 bin TL’lik büyük ödül için ter döküyor.

Ayrıca her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın yağmuru, hafta boyunca ev hanımlığı becerilerini sergiledikleri oyunu kazananlara ise sürpriz hediyeler takdim ediliyor.

18 Oca 2024 - 12:19 - Kadın