Burcu Biricik Hamile Mi? Burcu Biricik Kaç Yaşında? Burcu Biricik'in Eşi Kim?

Burcu Biricik, Emre Yetkin ile yaptığı evliliğin meyvesini aldığını duyurdu. 3.5 aylık hamile olan Biricik, ilk defa anne olmanın heyecanını yaşıyor. Biricik’in bebeğinin cinsiyetinin de erkek olduğu öğrenildi.

Burcu Biricik, 2014 yılında Emre Yetkin adlı reklamcıyla evlenmişti. Çiftin arasındaki mutluluk devam ederken, sevindirici haber duyuldu.

Burcu Biricik Hamile Mi?

Burcu Biricik, 3.5 aydır hamile olduğunu açıkladı. Biricik, ilk defa anne olacak olmanın sevincini paylaştı. Biricik ile Emre Yetkin’in kız bebekleri olacak. Çift, bebeklerine koyacakları ismi henüz seçmedi.

Burcu Biricik Kaç Yaşında?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989’da Antalya’da dünyaya geldi. 2006’da Antalya’da yapılan Miss Mediterranean yarışmasında Akdeniz Güzeli seçilen Biricik, lisede katıldığı tiyatro festivalinde ödül kazandı.

Bu deneyimden sonra oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi’nde Arkeoloji Bölümünü bitirirken, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi gördü.

Burcu Biricik'in Eşi Emre Yetkin Kimdir?

Emre Yetkin, 1983 yılında dünyaya geldi. Emre Yetkin’in yaşı 38’dir. Yetkin, Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi ve Özel Evrim Lisesi’nde eğitim gördü. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi’nde İngilizce işletme okuyan Yetkin, reklamcılık mesleğine başladı.

Bir süre Best Fm’de radyocu olarak da çalıştı. Burcu Biricik ile 2006 yılından beri birlikte olan Emre Yetkin, 30 Temmuz 2016’da evlendi. Çift, İstanbul’da yaşıyor.

Emre Yetkin, yaptığı reklam filmlerinin yanı sıra, gezginliği, çektiği video ve fotoğraflarıyla da biliniyor. Emre Yetkin, aynı zamanda eşi olan ünlü oyuncu Burcu Biricik’in menajeri olarak da görev yapıyor.

18 Oca 2024 - 14:49 - Siyaset