Gelin Evi Sultan Kara Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (19 Ocak 2024)

Haftanın finali için ‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde yarışan gelinler, Show TV’nin sevilen programında büyük heyecan yaşayacak! 50 Bin TL değerindeki muhteşem ödülün sahibi hangi gelin olacak?

Show TV’nin 1214. Bölümünde ‘ Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde haftanın son yarışmacısı Sultan Kara gelin olarak karşımıza çıkıyor. 19 Ocak Cuma 2024 tarihinde yayınlanacak yeni bölümde, Sultan Kara gelin rakiplerinden ne kadar puan toplayacak?

Gelin Evi Sultan Kimdir?

1997 doğumlu Sultan Kara, 26 yaşında ve 2.5 yıldır evli. Çankırı kökenli olan Sultan Kara, E-Ticaret sektöründe çalışıyor ve bu alanda kendini geliştirmiş. Gelin Evi’nde yarışan Sultan Kara, evlilik hayatını izleyicilerle paylaşıyor ve programda başarılı bir performans sergiliyor.

Sultan Kara’nın evlilik hikayesi ve programdaki durumu, izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Sultan Kara, sosyal medyada da popüler bir isim ve Gelin Evi’ne katıldığından beri takipçi sayısı artmış. Sultan Kara’nın Gelin Evi’ndeki macerası ve özel hayatı hakkında daha çok şey öğrenmek isteyen internet kullanıcıları, sosyal medya hesaplarını sık sık ziyaret ediyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Son Bölüm İzle 

Show TV’nin sevilen programı ‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde yeni bölümde, 26 yaşında ve 2,5 yıldır evli olan Sultan Kara’nın evi ziyaret edilecek. Sultan Gelin’in evinin dekorasyonu, konukseverliği, sofrası, çeyizi ve düğünü hakkında yorumlar yapılacak. Sultan Gelin’in konuklarına sunduğu özel karşılama da keyifli dakikalar yaşatacak.

Bunun yanı sıra her gün ev sahibi gelin ve eşi arasındaki ilişki testinde başarılı olan gelinlere altın, hafta boyunca ev hanımlığı konusunda yarışan gelinlerden kazananlara da sürpriz hediyeler takdim edilecek.

19 Oca 2024 - 13:20 - Kadın