Esra Erol Cemile Korkut Kimdir? Esra Erol Zeynep (Nazan) Korkut Olayı Nedir?

Esra Erol’da her hafta değişik olaylar ele alınıyor. Son günlerde gündemde olan Cemile teyze ve gelini Zeynep Nazan’ın hikayesi ise herkesi şaşırttı. Kocasını fare zehri vererek öldürmeye çalıştığını geliniyle birlikte itiraf eden Cemile teyzenin söyledikleri karşısında Esra Erol şoke oldu.

Esra Erol’da, ATV’nin izlenme rekorları kıran programlarından biri. Programda yaşanan bir olay ise izleyicileri duygulandırdı. Cemile Korkut adlı bir kadın, 8 Ocak’ta evi terk eden gelini Nazan (Zeynep) Korkut’u aramak için programa başvurdu.

Esra Erol Cemile Korkut Olayı Nedir?

ATV’nin seyircileri ekran başına kilitleyen programı Esra Erol’da, her hafta yeni konular ve misafirlerle geliyor. Bu haftanın konusu ise Bartın’dan gelen Cemile Teyze ve gelini Zeynep Nazan oldu. Cemile Teyze, oğlunun gelinini kaybettiğini söyleyerek Esra Erol’a yardım istedi.

Esra Erol, Zeynep Nazan’ı bulduğunu duyurarak onu stüdyoya çağırdı. Zeynep Hanım’ın eşi de programa gelerek eşine geri dönmesini istedi. Fakat Zeynep Hanım, eşinin başkasıyla kaçtığını duyunca tazminat istedi.

Esra Erol Zeynep (Nazan) Korkut Kimdir?

Esra Erol’da, her hafta yeni konular ve misafirlerle geliyor. Bu haftanın konusu ise Bartın’dan gelen Cemile Teyze ve gelini Zeynep Nazan oldu. Cemile Teyze, oğlunun gelinini kaybettiğini söyleyerek Esra Erol’a yardım istedi.

Esra Erol, Zeynep Nazan’ı bulduğunu duyurarak onu stüdyoya çağırdı. Zeynep Hanım’ın eşi de programa gelerek eşine geri dönmesini istedi. Fakat Zeynep Hanım, eşinin başkasıyla kaçtığını duyunca tazminat istedi.

Programda daha da ilginç itiraflar ortaya çıktı. Zeynep Korkut, kayınvalidesinin kendisine iyi davrandığını ve psikolojik sorunları olan kayınpederinin bakıma muhtaç olduğunu anlattı. Zeynep Korkut, “Kayınvalidem ‘kocamı korkut’ dedi. Kayınvalidemle kayınpederime fare zehiri verdik” dedi.

Kayınvalide Cemile ise suçlamaları kabul etmedi ve “Gelinim bunu tek başına yaptı. Evde fare vardı, evde fare zehiri vardı. Suyun içine kattık, içirdik. Bu kocamla çok tartışıyordu. Ben de yapalım dedim. Biz bu işin ortağıyız” diye konuştu. Zeynep Korkut, “Kayınvalidemle kayınpederimin içeceğine fare zehiri attık. Ben sonra bardakları değiştirdim” şeklinde konuştu. Kayınvalide Cemile, “Eğer yakalanırsak, gider beraber ceza çekeriz. Gelinimle anlaşamıyor diye kocama fare zehiri verecektim” diyerek herkesi hayrete düşürdü.

Esra Erol Küçük Dilini Yuttu 

Esra Erol, yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve bunu neden yaptıklarını sordu. Selçuk Korkut, annesi ve eşinin bunu borçları yüzünden yaptığını belirtti. ‘Kredileri ödeyemeyecekleri için bunu yapmışlar. Bunlar bunu planlamış’ dedi.

Erol, “Buna inanamıyorum. Gerçekten dilimiz tutuldu” diye konuştu. Selçuk Korkut, bunların yanında eşi Zeynep Nazan Korkut’un kendisine şiddet gösterdiğini ve onu ısırdığını da söyledi.

19 Oca 2024 - 14:56 - Gündem