Gaddar 1. Bölüm Full İzle! Gaddar İlk Bölümü İzle

Uzun süredir ekranlara ara veren Çağatay Ulusoy, hayranlarıyla yeniden kavuşuyor. “Gaddar” isimli yeni projesi, Sümeyye Aydoğan’la birlikte başrolü üstlendiği bir diziyle gündemde.

Çağatay Ulusoy, ekranlardan uzun bir aradan sonra seyircileriyle yeniden buluşacak. “Gaddar” isimli yeni projesinde Sümeyye Aydoğan’la başrolü paylaşan ünlü oyuncu, dikkatleri üzerine çekiyor. Merakla beklenen dizi, Fox TV’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gaddar 1. Bölüm İzle 

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın başrolünde olduğu FOX’un yeni dizisi ‘Gaddar’ yakında başlıyor. 19 Ocak Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin bir sahnesi izleyicilerle paylaşıldı.

Hürer Ebeoğlu’nun yazdığı, Sinan Öztürk’ün yönettiği dizinin bu sahnesinde Dağhan’ın ‘Müdür’ adlı karakterle karşılaşması görülüyor.

‘Gaddar’da Dağhan’ın sıradan bir adamdan bir kahramana, sonra da bir efsaneye nasıl dönüştüğü anlatılıyor. Dağhan, ailesini bir araya getirmeye, sevdiği kadını kazanmaya çalışırken, kendini acımasızlarla dolu bir dünyada ve bir gaddar olarak buluyor.

Gaddar Dizi Oyuncuları 

  • Dağhan (Çağatay Ulusoy): Sevdiklerine zarar gelmesin diye Dağhan’ın yapabileceği tek şey: Gaddar olmak. Kötülerle mücadele ederken onlara benzemeli, gri ya da beyaz değil kara.

  • Aydan (Sümeyye Aydoğan): Lafını esirgemeyen, haksızlığa tahammülü olmayan, biraz asi ve sevse de bir erkeğin önünde eğilmeyen biri. Kendi kararlarını alan biri olmayı sürdürüyor. Hayatının akışını belirleyecek olan da bu olacak.

  • Müdür (Onur Saylak): Esrarengiz, alaycı, ürkütücü bir adam. Sokağın kanunlarını tanır ama mafya gibi görünmez. Şirket diye anılan gizli ve yasa dışı bir örgütün ikinci adamı. Onu tanıyanlar ona “Müdür” der. Emri altında çok sayıda tetikçi var.

  • Davut (Hakan Salınmış): Doğru, ahlaklı bir adam Davut. İlgisiz bir adam değil, çocuklarının dağılmasına yanıyor, ama olacak gibi değil, toparlayamıyor. Dağhan’ın gitmesi de kahretmiş onu, umudunu yitirmiş, hayatı da biraz savsaklamış.

  • Fatma (Laçin Ceylan): Tüm anneler gibi çocuklarını seviyor ve onlarla ilgili önemli şeyleri kocalarından saklamak gibi bir alışkanlığı var. Küçük bir küskünlüğü büyütüp bir “inat” haline getiren bir yanı da var.

  • Rüzgar (Fatih Berk Şahin): Tam bir geveze, alaycı, hiçbir şeyi umursamıyor. Tatlı, samimi bir tip. Abisi gittikten sonra başıboş kalıyor, sevmediği okulu da terk ediyor. Para kazanmak için çeşitli “kirli” işlere giriyor.

  • Şengül (Müge Bayramoğlu): Sakin, uysal bir kadın Şengül. Kimseye bağımlı olmadan oğlu için ayakta durmaya çalışıyor. Çoğu zaman da başaramıyor. Bazen umutsuzluğa düşebiliyor, depresyona girmeye de yatkın.

  • Samet (Musab Ekici): Sevimli, temiz yüzlü bir adam Samet. Parasızlık sıkıntı veriyor ona, kendi sözüyle bu fakirlik onu insanlıktan çıkarıyor. Bu yüzden şeytan uyanıyor ve karanlık işlere karışıyor

  • Gürkan (Aytek Şayan): İşine bağlı bir polis. Mahallede saygı görüyor ama kimseyle yakın bir ilişkisi yok. Yalnız takılıyor. Dağhan çeşitli suçlarla karşısına çıktıkça onu yakalamayı saplantı haline getiriyor. Aydan’ın varlığı bu saplantıyı kuvvetlendiren bir etken elbette.

  • Kurt (Uğur Yıldıran): Sessiz, sakin tuhaf bir tip. Sadece çubuk krakerle yaşıyor. Hayatıyla ilgili hiç bir şey bilmiyoruz. Kendi de bilmeyebilir belki.

Gaddar Dizi Konusu

Dağhan’ın hayatı, askerlikte yaşadığı korkunç olayla değişiyor. Memleketine geri dönen Dağhan, acımasız bir tetikçiye bürünüyor. Dağhan’ın gaddarlaşma süreci, izleyicilere heyecanlı bir hikaye vaat ediyor.

Gaddar Ne Zaman?

Gaddar dizisi 19 Ocak’ta ekranlara geliyor ve dizi tutkunlarını heyecanlandırıyor. Çağatay Ulusoy’un harika oyunculuğunu kaçırmamak ve Cuma gecelerini Fox TV’de keyifli bir şekilde geçirmek için hazırlıklı olun. Gaddar, izleyenlere etkileyici bir senaryo ve yetenekli bir oyuncu ekibiyle akıllardan çıkmayacak sahneler sunuyor.

Gaddar Fragman 

19 Oca 2024 - 16:24 - Gündem